Wpis z mikrobloga

@Reepo: #!$%@?, wczoraj pół dnia przesiedziałem na allegro i OLX szukając telefonów, którymi jarałem się w młodości, bo chcę kupić coś na zapas jakbym aktualny musiał oddać do serwisu, a tu dzisiaj wpada lista takich miodnych telefonów... Chyba sobie któryś w końcu kupię (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Reepo: K750i nie wiem czemu ludzie tak hejtowali joysticki, ten telefon mieli wszyscy członkowie mojej rodziny w tym samym czasie, a ja miałem chyba 3 (u ojca w pracy była promocja że sprzedawali to gówno za grosze) do dziś mam w kartonie z 5 ładowarek do tego telefonu i słuchawki. Z jakiegoś dziwnego powodu nie mam tego telefonu w domu. Pamiętam że kiedy weszły smartfony to się oddało a tu
stulejaz2137 - @Reepo: K750i nie wiem czemu ludzie tak hejtowali joysticki, ten telef...

źródło: comment_lQLnbmODhHhVhoNENPlBzrYpHIDHBYHH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Reepo o kurczę, to mój! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Będąc ostatnio w domu rodzinnym z moim niebieskim znalazłam go, zupełnie zapomnianego w szufladzie. Niebieski uznał, że bierzemy go ze sobą i spróbujemy odpalic. Niestety, nie działa. Ale i tak chłopak się nim ciągle bawi, bo za łepka bardzo chciał go mieć.
  • Odpowiedz