Wpis z mikrobloga

@OP_i_nie:

Znacie World Wide Garden z Zakopanego? Starzy poprosili mnie, abym zebrał opinie na ich temat w Internecie. Firma zajmuje się budowaniem domków letniskowych z bali drewnianych. Jeśli coś wiecie na ich temat, dajcie znać.


World Wide Garden odpowiadało za budowę naszego domku letniskowego na Pojezierzu Drawskim. Domek niewielki, taki typowo weekendowy, pomimo tego naprawdę funkcjonalny, a na dodatek wygląda bardzo stylowo, i świetnie wpasuje się to w leśny krajobraz... Nie
@OP_i_nie: potwierdzam to co zostało napisane powyżej. bo w przypadku naszego domku letniskowego, firma world wide garden również się spisała. umowę podpisaliśmy z nimi w maju zeszłego roku, a w lipcu dom już stał, i był gotowy do użytku. a pewnie dałoby radę wszystko szybciej sfinalizować, gdyby nie przeciągające się formalności, związane z pozwoleniem na budowę. no bo sama budowa z prefabrykatów, to w naszym przypadku dwa tygodnie do stanu surowego
adam-nowakk - @OPinie: potwierdzam to co zostało napisane powyżej. bo w przypadku nas...

źródło: comment_hhfHRdXhiOgyc06ax8lPMvWCP5XHEwfV.jpg

Pobierz
Gwoli ścisłości, czy firma o której tu mowa, to: WORLD WIDE GARDEN, ul. OS. SZYMONY 7 lok.16, 34-500 Zakopane, REGON 120492728, NIP 7361211242


@Jan_Ko_Muzykant: Tak, to o nich mi chodziło.

Ech, zielonki... Zamiast po prostu wpisać w dowolną szukajkę " world wide garden opinie ", i poczytać co im tam wyrzuciło w wynikach wyszukiwania, dodają wpisy na mirko, i zawracają cztery litery dobrym mireczkom. ( ͡° ʖ̯ ͡°
Bardzo dziękuje za wasze opinie! Mam kilka pytań, szczególnie do ciebie Aniu, więc zobacz co tam na PW ci wysłałem, i jak znajdziesz wolną chwilę odpisz!


@OP_i_nie: Nie ma sprawy. Domek postawiony został w Głęboczku (Zachodniopomorskie) - bardzo malownicza okolica. A co do twoich pozostałych pytań, to muszę podpytać niebieskiego - to on odpowiadał za kwestie związane z finansowaniem domu budowanego przez World Wide Garden ( ͡° ͜ʖ ͡
O ile dobrze kojarzę, to właśnie firma world wide garden z zakopanego, dostarczała prefabrykaty pod budowę wypasionej altany mojego teścia. Nie znam szczegółów, ale teściu - zazwyczaj straszny maruda, nie narzekał na nich zbytnio z tego co pamiętam, a to dla world wide garden najlepsza rekomendacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)