Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. o7

Jako, że to klip jest z mojego streama, a opis sytuacji podrzucony przez @Pawci0o sugeruje jakieś świadome przekręty ze strony mojej czy też obecnych wtedy ze mną Pathmage'a lub Volpina, to pozwolę sobie sprostować zanim znajdzie się więcej zwolenników kreowania własnych światów takich jak @bobikufel.

Po pierwsze - nie robiłem refunda gry, bo nigdy jej nie kupiłem. Gram na kodzie udostępnionym mi przez polskiego dystrybutora, Cenegę.

Po drugie
@CTSG:
do ciebie mam problem taki że
- jeżeli robią to twoi koledzy to jest to "znalezienie luki"
- jeżeli robią to inni to "cebulactwo"
Na moje oba to cebula.

"Swoją drogą - świetna robota @Pawci0o w rozdmuchiwaniu tej informacji."
Gdyby nie on strawa by ucichła. Więc zrobił bardzo dobrze. A to, że dbasz o swój zadek i załatwiłeś to od razu to nie znaczy że jesteś Rycerzem na koniu ratującym
@bobikufel: No, nie. ;)

Skoro Volpin nie miał świadomości tego, że jego licencja zostanie zachowana, to nie rozumiem dlaczego próbujesz przypiąć mu łatkę sugerującą celowe działania. Cebulactwem byłoby świadome wykorzystywanie takiego błędu. Szczególnie, że tak jak wspominałem - sprawa została zgłoszona. Zarzucasz mi podwójne standardy i kolesiostwo w sytuacji kiedy po ludzku próbuję sprostować wydarzenia i słowa przeinaczone przez autora postu i komentujących.

To co @Pawci0o zapisał jako cytat (co swoją