Wpis z mikrobloga

Tak, najlepiej jak husaria prowadzona przez Matkę Boską ponieść się honorem i bez żadnej korzyści dla siebie obrazić najpotężniejszego człowieka na ziemi.


@The_Orz: Najpotęzniejszym człowiekiem na ziemi jest Mariusz Pudzianowski a nie jakis Obambo. Super zabawa. On na nas pluje a my sie mamy bawic w dyplomacje. I jakie kroki DYPLOMATYCZNE podjęła PO w sprawie tej skandalicznej wypowiedzi?
@anonimek123456:

Tak mi się przypomniało co mi kiedyś mówił stary człowiek (nie z Polski) który siedział w stosunkach międzynarodowych. W latach 80tych i 90tych nie było łagodniejszego partnera do rozmów niż Chińczycy. Byli zawsze niesamowicie grzeczni, powściągliwi i wyrozumiali. Bo wiedzieli, że ich kraj potrzebuje inwestycji, transferów technologii, know-how. Znosili więc cierpliwie wszystko, nawet najgorsze faux-pas. Mój rozmówca mówił mi, że nie drgnęli nawet powieką gdy jakiś biznesmen z Holandii myślał
@anonimek123456 Właśnie przez takich jak ty teraz to wszystko wygląda tak jak wygląda. Przez lata nie można się było w żadnej sprawie odezwać, bo jak to tak, prostować kłamstwa - wstyd na cały świat. A teraz gdy ktoś się w końcu na ten temat odezwał, to cały świat jest oburzony, bo nasza wersja historii nie zgadza się z tą, której słuchali przez lata. Możecie być z siebie dumni.

A tak po za