Wpis z mikrobloga

To, co przez kilka lat Platforma budowała,


@anonimek123456: Co zbudowała? Ze Prezydent usa wypowiedział sie o polskich wiadomo czym? Ktos z polskiej delegacji na sali wtedy zainterweniował? Nie.
Ja bym wstał, przerwał i jasno zwrocił uwage aby w tym momencie przeprosił
  • Odpowiedz
Ja bym wstał, przerwał i jasno zwrocił uwage aby w tym momencie przeprosił


@Lord6Infamous: Dzisiaj mamy właśnie takich januszy dyplomacji którzy uprawiają politykę na poziomie baby z targu i pięknie widać, czym się to skończyło.
  • Odpowiedz
@The_Orz: Haha
Dobre, dobre
Czyli siedziec jak debil i patrzec jak takie oszczerstwo idzie w swiat z ust prezydenta usa. To sie dopiero nazywa robienie polityki na kolanach przed usraelem
Juz to widze jak Obambo mowi o zydowskich obozach i cos takiego przechodzi bez echa przez całą konferencje. Zydzi by w niego rzucali butami jak tamten Ahmed w Busha
  • Odpowiedz
To drugie, to zwykłe prostactwo.


@anonimek123456: Zgadzam sie, ze oszczerstwo Obamy było prostactwem. Pokazał calą swoją ignorancje i głupote skoro nie ma pojęcia o tak elementarnej sprawie historycznej jak niemieckie obozy smierci.
Chociaz ja np uwazam, ze zrobił to celowo na zlecenie izraela
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous:

Tak, najlepiej jak husaria prowadzona przez Matkę Boską ponieść się honorem i bez żadnej korzyści dla siebie obrazić najpotężniejszego człowieka na ziemi. Czy my choć raz w naszej historii możemy działać zgodnie z zimną kalkulacją i przyziemnym interesem?
  • Odpowiedz
Pokazał calą swoją ignorancje


@Lord6Infamous: Rozumiem, że odpowiedzią na to powinna być bomba atomowa w postaci otwartej wojny dyplomatycznej? Na szczęście są na świecie jeszcze ludzie powściągliwi, którzy wiedzą co słowo "dyplomacja" oznacza bo inaczej wszyscy by się dawno pozabijali. Szkoda, że nie ma ich w obecnym rządzie.
  • Odpowiedz
Tak, najlepiej jak husaria prowadzona przez Matkę Boską ponieść się honorem i bez żadnej korzyści dla siebie obrazić najpotężniejszego człowieka na ziemi.


@The_Orz: Najpotęzniejszym człowiekiem na ziemi jest Mariusz Pudzianowski a nie jakis Obambo. Super zabawa. On na nas pluje a my sie mamy bawic w dyplomacje. I jakie kroki DYPLOMATYCZNE podjęła PO w sprawie tej skandalicznej wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@anonimek123456:

Tak mi się przypomniało co mi kiedyś mówił stary człowiek (nie z Polski) który siedział w stosunkach międzynarodowych. W latach 80tych i 90tych nie było łagodniejszego partnera do rozmów niż Chińczycy. Byli zawsze niesamowicie grzeczni, powściągliwi i wyrozumiali. Bo wiedzieli, że ich kraj potrzebuje inwestycji, transferów technologii, know-how. Znosili więc cierpliwie wszystko, nawet najgorsze faux-pas. Mój rozmówca mówił mi, że nie drgnęli nawet powieką gdy jakiś biznesmen z Holandii myślał
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous:

Pudzianowski


Weź się nie ośmieszaj.

On na nas pluje a my sie mamy bawic w dyplomacje.


A jaką korzyść dla Polski dałby taki pokaz autyzmu?

"Moje musi być na wierzchu"? To jakaś mentalność Janusza.
  • Odpowiedz
@The_Orz: Jakie "moje na wierzchu"? Co za bzdurne porownanie. Co ma jakies przkomarzanie sie do walki o prawde historyczną i szacunek dla ofiar?
Niesamowita pedagogika wstydu i kompeksy. Jak plują w twarz to udawac, ze daszcz pada. Komedia jakas.
  • Odpowiedz
@anonimek123456 Właśnie przez takich jak ty teraz to wszystko wygląda tak jak wygląda. Przez lata nie można się było w żadnej sprawie odezwać, bo jak to tak, prostować kłamstwa - wstyd na cały świat. A teraz gdy ktoś się w końcu na ten temat odezwał, to cały świat jest oburzony, bo nasza wersja historii nie zgadza się z tą, której słuchali przez lata. Możecie być z siebie dumni.

A tak po za
  • Odpowiedz