Wpis z mikrobloga

Osoby które go mają może też się wypowiedzą jak się sprawuje?:)


@kkkempa: niższe stany średnie, przechodzące w '#!$%@?'

dzisiaj np. goplus rozłącza mi się przy każdym łapaniu pokemona

a z takich lepszych rzeczy to nigdy nie działał mi z wyłączonym ekranem, więc oszczędzanie baterii było zawsze śmiesznym żartem
  • Odpowiedz
@Dryblas: @kkkempa: Jadę na Go-tcha i również z wyłączonym ekranem nie działa. Za mojego dałem chyba 220zł. Ja jestem mega zadowolony. Nie muszę nic wciskać. Sam ogarnia wszystkie smieci typu rataty czy weedle. Jak jakiś lepszy na mapie to wtedy rozłączam, łapię standardowo i włączam znowu. Łapanie pokemona przez telefon wstrzymuję pracę Go-tcha jednak czasami zacznie łapać szybciej niż mi się na ekranie jakiś pokemon pojawia, więc lepiej nie ryzykować ;)

+ łapie ok 40-50% wszystkiego, niezależnie od CP
+ doświadczenie i pył idzie w oczach.
+ bateria trzyma strasznie długo (nie testowałem dokładnie ale używam cały czas i od chyba połtorej tygodnia ładowałem tylko 2 noce)
+ w czarnej opasce wygląda całkiem neutralnie
  • Odpowiedz
kiedy wymieniłeś baterię? miałem taki problem i wymiana pomogła


@robin_caraway: właśnie niedawno, ale może znowu będę musiał, za dużo gram ( ͡° ʖ̯ ͡°)

apka Wake Lock i ustaw Partial Wake Lock


@vaultboy: te wszystkie apki są do dupy, a raczej mój telefon jest do dupy, mam poinstalowane, używałem i z tym telefonem nie chcą współpracować takie apki - albo telefon nie chce wyjść
  • Odpowiedz
  • 0
@kkkempa amazon, 20£.
Mi działa na wyłączonym ekranie, byłem w sklepie I ani razu nie zerkałem na telefon, nabiło 2.5km i 15 na 27 złapanych.
I tez cos dziwnego bo w domu postawiłem tel i go plusa i po ~30min nabiło mi 500m. Wczesniej w tej samej sytuacji bez go+ nabijało ~200m. Może przypadek, może to Maybelline.
Jutro stestuje w centrum gdzie pelno stopow i spawn pointow. Jak na pierwszy dzien
  • Odpowiedz
@2305: aplikacja jest w głównej mierze pisana pod iOS, więc tam wszystko jest zdecydowanie bardziej dopracowane niż w androidzie. U mnie w Samsumgu niejednokrotnie męczę się kilka dobrych minut żeby sparowac urządzenia, a w tym samym czasie w iphone można się 10 razy połączyć i rozłączyć xd
  • Odpowiedz