Wpis z mikrobloga

@Szrlh: Owszem masz rację pod warunkiem, że to jest ten sam produkt, który jest dopuszczony na nasz rynek.
Ale jeśli to jakiś noname to już nie koniecznie. Nigdy nie wiesz co żółci bracia dodali do kosmetyków, żeby cena była jak najniższa.
@Pomeranian z alledrogerii nie polecam niczego kupować. Chyba, że jakość obsługi im podskoczyła, do niedawna nie wysyłali przesyłek a kontakt ze sklepem był zerowy. Pomijam kasowanie negatywnych komentarzy i odpowiedzi właścicielki czy tam pracownika sklepu o braku wysyłki z powodów osobistych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może to się zmieniło ale przestrzegam.
Ja swoje po roku otrzymałam, najpierw po ok 3 miesiącach przysłali niekompletna paczkę i część mydła aleppo (w sensie 1/4 kostki oryginalnego opakowania nieudolnie przekrojone), gdy napisałam o co chodzi z moim zamówieniem to dostałam odpowiedź, że mąż właścicielki jest chory i to dlatego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Paczkę odesłałam. Ale widzę, że nadal działają, nie wiem jak jest teraz- może lepiej, ale ja już tam nie zamawiam(
Po tygodniu zaczęłam pytać jak i co. Kontakt był zerowy. Wysłałam parę maili i dzwoniłam. Nic to nie dało. Ogarnęło się po ok 3 miesiącach. Może miałam pecha ale to był też czas, że na ich fejsie było mnóstwo negatywów. Żeby nie było:wcześniej coś tam u nich zamawiałam i było ok.