Wpis z mikrobloga

@carver: Nie robiłem ale kupiłem ostatnio taki, fotel pochodził z BMW X5, całkiem wygodny chociaż mało stabilny (nie można używać go w pozycji prawie leżącej jak zwykłego fotela biurowego :) )
  • Odpowiedz
BMW X5


@AB47: funfel ostatnio mi doradzał fotel z jakiegoś BMW, zapamiętałem tyle że skórzany :P

z czego zrobiłeś/planujesz zrobić podstawę/nogę że nie ma regulacji w "bujaniu się"?
  • Odpowiedz
@carver: Robiłem. Miałem dwa. @AB47: Co to stabilności to zależy jaką podstawę zrobisz. Na moim dzieciaki wieszają się z tyłu oparcia i nic się nie dzieje. Problem to ewentualna estetyka. Jedna strona zwykle nie ma maskownic i może komuś przeszkadzać. I nie ma podłokietników. Ja akurat nigdy nie używałem, więc mi nie przeszkadza. 100 zł za fotel, plus powiedzmy do 50 zł za materiały (kółka, drewno itp.) można mieć naprawdę
  • Odpowiedz
@megamamut: Można powiedzieć, że wersja druga poprawiona. Poprzedni fotel miałem na trochę bardziej "finezyjnej" podstawie, ale nie był zbyt stabilny. W ogóle to dwa fotele mi starczyły na ponad 12 lat. Drugi wciąż działa Fotele samochodowe można znaleźć bardzo tanio, więc jak chcesz się bawić to możesz poszukać jakiegoś wygodnego. Ja mam z Saaba 9-5. Welur chyba wygodniejszy (przewiewniejszy) od skóry jakby co.
@carver: Widziałem takie wykonania, ale dla mnie
  • Odpowiedz
@carver: jak mi przypomnisz to zmierzę jutro, ale zrób tak, żeby przednie były prawie pod początkiem siedziska. W poprzednim cofnąłem je bardziej, żeby ładniej wyglądało i jak się przysiadła na brzegu to się przechylał. Tył tez przynajmniej na koniec siedzisk, albo dalej. To już trochę zależy czy wolisz stabilniej czy ładniej.
  • Odpowiedz