Wpis z mikrobloga

  • 2
@WaveCreator Uuuuuu... Może ma słabe libido.. Rozruszać trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º) A skoro mówisz, że nie z mężem to po co taki różowy, to jakiś lewy różowy.
  • Odpowiedz
@MicroL: Testosteron w organizmie kobiety spada po 25 r.ż. o połowę - czysta biologia i później co roku co raz mniej i mniej. Nie bez powodu mówimy o dobrym wieku "na rodzenie dzieci". Jak będziesz miała jako 40-latka dalej takie samo libido jak 20stka, to daj znać ;-)
  • Odpowiedz
@Andris00: Tak było kiedyś, bo dopiero w tym wieku przestawały się wstydzić ciała, zaznały seksu, większa swoboda, plus mniejszy strach o zajście w ciąże w związku z rozwojem antykoncepcji itd. Dzisiaj jest większa otwartość, więc kobiety nie czekają do 35 żeby zrobić pierwszego "nieprzyzwoitego" loda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bellie Libido kobiety zależy bardzo dużo od myślenia kobiety :) Uważam, że foszaste lalunie, księżniczki i te typy kobiet uważają, że facet, to sam powinien wiedzieć jak je zaspokoić a tak nie jest. Psychika odgrywa tutaj największą rolę ;)
  • Odpowiedz
Libido kobiety zależy bardzo dużo od myślenia kobiety :)


@MicroL: xDDD Nie, po prostu te foszaste lalunie z natury mają niskie libido - ludzie są różni, jeden ma w normie, drugi za małe, a trzeci za duże. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bawi mnie jak ktoś sobie wmawia, że "jej/jemu się odmieni" - niestety bez leków, zdrowego stylu życia itd. się nie odmienia. A psychika to osobna sprawa,
  • Odpowiedz
  • 1
@Bellie @Andris00 Ja nie twierdzę, że ma się komuś odmienić. Jak nie powiesz facetowi co i jak, to się sam nie domyśli. Czym innym są powody zdrowotne, które powodują niski popęd seksualny. Jednym słowem bez rozmowy, to nijak problem się nie rozwiąże.
I owszem badania badaniami a życie życiem.
  • Odpowiedz
@Bellie: @MicroL: Tak jak pisałem wyżej, popęd u kobiet rośnie z wiekiem do ok 3x roku życia kiedy osiąga szczyt, a potem spada, popęd mężczyzn rośnie do 2x-go roku życia i potem spada, tyle.
  • Odpowiedz