Wpis z mikrobloga

@Dzonzi:

XD

No tak, że też tego nie przewidziałem. Teraz wszystko stało się jasne, otworzyłeś mi umysł na nowe horyzonty.

Dzięki twojemu zabójczemu argumentowi nie jestem w stanie pozbierać się z podłogi, cała moja wcześniejsza podparta rzetelnymi statystykami linia obrony legła w gruzach. Muszę zrobić sobie parę dni wolnego, żeby ochłonąć i przemyśleć sens życia.
  • Odpowiedz
@gaz24wolga: Przecież żeby zobaczyć różnice w patologii, wystarczy wyjść na ulicę i się rozejrzeć po ludziach. Przeważnie wynika to z biedy. Paradoksalnie, czym większa bieda, tym większy wskaźnik przestępczości. Po co iść do pracy za pare zł jak można kogoś napaść i okraść?

Nie warto upowszechniać broni w takim państwie jak Polska. To strzał w kolano. Lepiej zajmijcie się pracą.
  • Odpowiedz
Paradoksalnie, czym większa bieda, tym większy wskaźnik przestępczości.

Nie warto upowszechniać broni w takim państwie jak Polska. To strzał w kolano. Lepiej zajmijcie się pracą.


@Dzonzi: Kolejny argument z orzeczeniem o niepełnosprawności:

Oficjalny wskaźnik ubóstwa społecznego, stosowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych (im
  • Odpowiedz
@gaz24wolga: Ale z Ciebie jest typ. Znów zapomniałeś wkleić danych o Polsce.

Jak widać w Austrii jest wyższy wskaźnik ubóstwa niż w Niemczech


To ty chyba nawet nie byłeś w jakimś większym mieście w Niemczech. Tam akurat jest pełno meneli, bezdomnych, murzynów, rumunów i całej tej śmietanki społecznej. i jeszcze ten Luksemburg na 9 miejscu XD

#!$%@?ło straszną manipulacją. Trzeba patrzeć w większej perspektywy. Klikasz w ten drugi link i
  • Odpowiedz
@Dzonzi:

To ty chyba nawet nie byłeś w jakimś większym mieście w Niemczech. Tam akurat jest pełno meneli, bezdomnych, murzynów, rumunów i całej tej śmietanki społecznej. i jeszcze ten Luksemburg na 9 miejscu XD


Ja pierdziele, dzwoń szybko do ONZ, że popełnili babola.
  • Odpowiedz
  • 0
@bevegelsesmengde: Ja o "mass shooting" a ty "morderstwa per capita" ( )

@Kempes Per capita jest istotniejsze. Bo określa jaka masz szansę, że zginiesz w danym kraju. Nie licząc wypadków komunikacyjnych, choć to też istotny temat ale inna kwestia.
  • Odpowiedz