Wpis z mikrobloga

#heehszki #internet #oszukujo
Dostałem email od przyjaciela, niedługo rzucam robotę:

Drogi przyjacielu,


Jestem Robbie Capp Equity analityk Bank of London, Ulica: 1 Finsbury Avenue London EC2M 2PP w Londynie (UBS AG Bank Inwestycyjny), piszę wam o firmy się wnioskiem w moim banku, który będzie korzystny zarówno z nas. 18,5 miliona funtów zostawił nasz zmarły klient (Ronald Bramlage) i biznesmen, który zginął w katastrofie samolotu prywatnego z całą rodziną. Będę używał mojej pozycji jako szefa banku, aby dostarczyć niezbędnych informacji / dokumentów podczas pracy ze mną, abyśmy mogli zdobyć pieniądze i podzielić się pieniędzmi 55/45.

Prześlij mi szczegóły poniżej, więc przekażę twoje dane do bazy danych mojego banku jako oficjalne dziedzictwo funduszu i przekażę je dalej.


- Twoje pełne imię i nazwisko:

- Twój adres kontaktowy:

- Twój bezpośredni numer telefonu komórkowego:

- Twoja data urodzenia:

- Twoja praca:

- Twój prywatny adres e-mail:

Dziękujemy, jak wysłać swoje dane, aby zapewnić nam sukces w tym momencie w życiowej szansie.

robbie.capp.ubs@gmail.com, robbiecapp1@outlook.com.


uprzejmy Pozdrawiam,

Robbie Capp.
  • 5
  • Odpowiedz
@maniek86: w skrócie to jest bot, który będzie przeprowadzał ze spamerem korespondencję do momentu kiedy spamer przestanie odpisywać temu botowi. O czym ten bot będzie rozmawiał? Jak o pieniądzach od króla Kubo Mabu to będzie o nich rozmawiał, a jak spamer chce wysłać tobie pieniądze ze spadku to będzie pisał o tym.
  • Odpowiedz