Wpis z mikrobloga

@bigb00m pred ma tylko eti w prochu. A dawkowanie znam bardzo dobrze, jestem można by rzec weteranem tego specyfiku. Brałem dawki o których nawet niektórzy nie marzą. Dlatego proch byłby o wiele lepszy, bo jest uberekonomiczmy w porównaniu do gotowych pillsów
@bvxtg: jak masz możliwość to sieć tor i dark markety bo tam w naprawdę śmiesznych cenach w stosunku do tabletek był na bank alprazolam/etizolam/klonazolam w prochu, z legalnych vendorów to nie mam pojęcia.
@bvxtg: ja się troszkę pomyliłem chodziło mi o normalne benzo typu klonazepam w prochu w kwestii nielegalności. A zamawiając legal rc benzo teoretycznie nie łamiesz prawa.
@bigb00m No tak właśnie myślałem, że literówkę zrobiłeś :p Mimo to nie widzi mi się zamawiać z darknetu benzyn, czy to aptecznych, czy rc. O wiele łatwiej jest już załatwić je w normalny sposób.
@bigb00m Ale właśnie gdzieś około miesiąca temu widziałem, że jakiś vendor ma czolam w prochu. W ogóle jaka jest przyczyna tego, że tak nagle znikł. U wilka/demona można było normalnie kupić, oni zawineli interes i teraz nagle nigdzie nie ma, chyba że może w jakichś undergroundowych sklepach XD?
@bigb00m weź napisz priv jak możesz
@bvxtg: nie sądze. większość vendorów (słusznie) ma swoich klientów za debili. dlatego nie sprzedają w prochu*. chociaż kupy się to nie trzyma, bo jakoś uber aktywne opio (jakieś tam pochodne fenta pewnie) idzie dostać w prochu.

*pasjonat tak to tłumaczył mniej więcej
@sebagohamalysz Pasjonat to idiota XD, Inni vendorzy nie mają problemu sprzedawać np. Eti w prochu, ale olaboga byle nie clonazolam. Pochodne fenta brałem i tu się po części mogę zgodzić, że vendorzy nie chcą mieć krwi na rękach. Ale benzo nie idzie nawet przedawkować samego w sobie. W to że podane gramatury na stronie są zawyżane jestem w stanie uwierzyć. I to też takie pieprzenie, że to dla dobra konsumentów. A jakoś
@bvxtg małe sprostowanie, w ostatnim zdaniu chodziło oczywiście o predatora, a nie pasjorata. I niech mnie ktoś źle nie zrozumie, pasjo jest OK na tle innych vendorów, ale do podium mu jeszcze brakuje
@czlowiek_smiec Ja jestem tak #!$%@?, że dzień bez benzo to ciągły stan przedpadaczkowy. Ja sobie zdaję sprawę z tego co piszesz. A psyche mam silną, Cold Turkey na mocnych dragach nie raz nie dwa leciałem i dawałem radę, więc się nie martwię.