Wpis z mikrobloga

#prawojazdy #2018
Hej są tu mirki które zdawały prawko na nowych testach ?:P
ja na prawko wybieram się od 2013 xD podchodziłem 2 razy raz na starych raz na nowych oblałem i od tamtej pory mam profil kierowcy i w każdej chwili mogę iść do wordu na zdanie ale się cykam jak to się wyuczyć żeby zdać ?:(
a z jazda jak tak sie jej boje że szok
  • 21
@sayinn: Nowe są trudniejsze niż stare ale to nie jest nic czego nie da się zaliczyć. Proponuje za to zrobić prawko przed wakacjami bo w połowie roku zmieniają się zasady świeżo upieczeni kierowcy będą mieli bardzo dużo uciążliwych ograniczeń
@sayinn: Ja zdawałem rok temu i też się zbierałem pare lat, tylko ja wychodziłem z innego założenia - nie miałem auta, więc nie miałem zbytnio potrzeby posiadać. Testy wcale nie są trudne, w kilka dni można je opanować, jak ogarniasz troche przepisy sam z siebie i wiesz jak się powinno zachowywać na drodze to nie trudno ogarnąć. Trzeba tylko zapamiętać takie których inaczej się nie da ogarnąć na logike :) typu
@sayinn: no przed egzaminem to mimochodem każdy ma delikatnego stresa, to normalne przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wyszedłem z założenia oby wyjechać z placu, bo #!$%@?ć na łuku czy górce to jednak troche wstyd XD jak przejechałem bez problemu to przy wyjeździe na miasto byłem już wyluzowany ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do testów to prawojazdy-360 , wykup sobie dostęp na
@sayinn obczaj czy nie ma mozliwosci wziecia jakiegos grouponu na prawko za 800-1000zl ja tak wzialem, wcale na teorie nie musialem chodzic bo bylem w takiej samej sytuacji jak Ty. I nie sluchaj sie ze nigdy nie dasz rady za kolkiem jak nie ogarnales (przez 3 lata zrobilem 100k km bez zadnej kolizji ani mandatu)
Z tym ze ja wolalem nauczyc sie jezdzic po Warszawie bo pierwszy kurs robilem w malym Piotrkowie
@wonzki: tzn wiesz ja bym wykupił najpierw pakiet teori potem jazdy , musze podpytac znajomej miala kiedyś szkołę jazdy ale zamkneła i w anglii siedzi może ma kogos znajomego , cena to tak nie gra roli ważne aby zdać
@wonzki: Czytałem kiedyś że można kupić prawko tzn płacisz przy odbiorze prawko robi ktoś za ciebie w grecji zdaje dokument przesylają tutaj i wtedy wymieniasz na pl i legal 3000 kosztuje xD
@sayinn: Ja kurs robiłam dziesięć lat temu. Temat porzuciłam i zdałam w ten weekend praktykę.
Ja zaczęłam jak jeszcze nie było PKK, więc musiałam udać się do Wydziału Komunikacji który przynależy do miejsca zameldowania ze zdjęciem itp. Tam otrzymałam dokument PKK z którym musiałam się udać do wybranego WORDu. Ja zdawałam w innym WORDzie niż dziesięć lat temu. Jeśli masz zdaną teorię na nowych zasadach to jest ona ważna bezterminowo, nie
@sayinn: wchodzisz na teoria.pl i rozwiązujesz testy. Masz tam wszystkie pytania takie jak w wordzie za darmo. 1-2 dni przed egzaminem porozwiązujesz i masz zdane na 100%.
Ale polecam też przeczytać jakaś książkę albo ustawę, jeśli chciałbyś zdawać bez chodzenia na teorie.