Wpis z mikrobloga

@Rasporas: Tylko czym laskę przez neta zainteresujesz? pierdyliard mężczyzn tryharduje przez te Tindery i w dodatku nawet jak na coś błyskotliwego wpadniesz to niektóre #!$%@? damskie tego nie docenią. Na pewno nie można skakać koło laski i się ograniczać bo jej się znudzisz ale nie wiem jak na Tinderze to zrobisz jeśli mówimy tu o gościu 5/10 to raczej ciężko gadką coś zdziałać.

Chętnie zobaczę jakieś podglądowe rozmowy gości 5/10 którzy
@JonahCoorvinNigge: prawda prawda. Sam miałem napisanych kilka copy past i wysyłałem, bo przecież nie będziesz się starał napisać czegoś fajnego dla każdej przy tym ich podejściu. Rozumiem, że sam w ten sposób "psuje rynek" bo myślą, że ktoś tak się stara i pisze te teksty. Najlepiej działały te pasty, które implikowały że mam jakieś wymagania a nie chcę tylko poruchać.
Warto mieć zmanipulowane zdjęcia. Na żywo jak wyglądasz gorzej to i
@Michuy: o #!$%@?. Brzydkiemu facetowi dorzucił fejk fotki, że robi coś fajnego. Do tego walił na koncie premium wszystkie w prawo przez 3 #!$%@? dni i udało mu się umówić z 2 sztukami 5-6/10. Chociaż też tego nie wiadomo. Kiedyś przy nowym koncie umówiłem się na wszystkie 7 dni tygodnia bo brałem pod uwagę, że mogą mnie niektóre wystawić.