Wpis z mikrobloga

Mirunie, potrzebuję się dostać w czerwcu 2018 do Australii, najlepiej do Melbourne. Gdzie szukać, skąd najtaniej latać? Nie będzie dla mnie problemem przejechanie z Warszawy do np. Berlina, jeśli różnica w cenie będzie znaczna.

Potrzebuję wylecieć najchętniej w środku/drugiej połowie czerwca. Lot w jedną stronę.

Będę wdzięczny za wszelkie porady :)

#melbourne #australia #loty #tanielatanie #podrozujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
@Sky_is_the_Limit: Loty w jedną stronę zwykłymi liniami zwykle kosztują tyle, co w dwie - nie opłaca się kupować. Na pewno nie potrzebujesz powrotu?
W jedną stronę wydaje mi się, że najtańszy będzie Scoot z Berlina - 22 i 25 czerwca Berlin-Melbourne jest za 283€. To cena z bagażem podręcznym, nie dodałeś ile go potrzebujesz. Rejestrowany 20kg to dodatkowe 74€.
  • Odpowiedz
@ms93: Kurde, ciężki temat z tym powrotem, bo nie mam zielonego pojęcia kiedy miałbym wracać. Okres, w którym tam zostanę wynosi od 2 do 12 miesięcy, zależy od tego na ile starczy mi kasy i jak szybko znajdę pracę. Za duży chyba rozstrzał żeby kupować na ślepo?

Rejestrowany, koniecznie. Zabieram ze sobą połowę swojego życia :)
  • Odpowiedz
@Sky_is_the_Limit: To mam jeszcze taką opcję, wykonalna w wiele dni czerwca:
Ukraine International Airlines z Warszawy do Bangkoku przez Kijów za 930zł z bagażem 23kg, a potem Jetstar z Bangkoku do Melbourne za 730zł z bagażem 20kg. W sumie 1660zł. Przy czym tu masz dwa bilety, w Bangkoku trzeba nadać bagaż ponownie.
Scoot z bagażem kosztuje niecałe 1500zł, ale trzeba dojechać do Berlina. Za to wszystko na jednym bilecie, bez stresu.
  • Odpowiedz