Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #gry czy pamiętacie taką grę jak Skoki Narciarskie 2006?

Czy ktoś z Was wie czy trudno było by dokonać edycji nazwisk zawodników SI w grze, tak aby zaktualizować sobie skoczków i inne dane tam (rekordy, liczbę zwycięstw, itp.)

Zrobił bym karierę menadżera i wygrałbym dla Stefanka medal igrzysk na normalnej.

#skoki #mirkoskoki
  • 11
  • Odpowiedz
@bobikufel: Te nowe DSJ jakoś mi nie leżą. SN 2006 to chyba mój ulubiona gra "w Małysza", nie grałem w nią już jakiś czas ale fajnie było by zmienić nazwiska, żeby wśród przeciwników był wściekły Ejzenblśla i inni ;)
  • Odpowiedz
@MG78: Nie ma co symulować. Jak będzie dobra pogoda to wiadomo, że Polacy obstawią podium, a jak ciulowa to będzie to samo co wczoraj.
  • Odpowiedz
@MG78: Swoją drogą chciałem się bawić w zrobienie jakieś nowszej wersji Skoków Narciarskich, ale do tego potrzebna jest kasa i jakiś zespół ludzi już w tych czasach. No i przydało by się jakieś pozwolenie na używanie nazwisk skoczków itp.
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1482
Tej gry już chyba nic nie pobije, a przydało by się.
  • Odpowiedz
@nophp: Zrób otwarty plik, żeby każdy użytkownik sobie mógł zmienić jeśli będzie chciał i problem licencji rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MG78: Też jakiś pomysł, ale lepiej mieć jakieś pozwolenie FIS, czy coś. Jako oficjalna gra możesz więcej. Praktycznie możesz odwzorować wszystko, cały sezon itp., a bez tego to mamy wiele takich symulatorów. Nie dawno można było kupić za 10 zł. w jakimś piśmie grę, gdzie nie było żadnego systemu kariery tylko kilka skoczni i kilka ustawień. Takie coś to może zrobić, każdy kto przeczyta jakiś kurs tworzenia gier, a mi się
  • Odpowiedz