Wpis z mikrobloga

@MiniJa13 też lubię te rejony. Rzut kaszkietem do najfajniejszego parku w Londynie ( ͡º ͜ʖ͡º) w miarę cicho i spokojnie. Pewnie się już nieraz mijaliśmy ;)
@CzapkaG: Ja na Putney dopiero od miesiąca, wcześniej północ od rzeki, Hammersmith. Bardzo podoba mi się ta zmiana. Nawet dziś, w związku z jakże cudną pogodą, przespacerowałam się do tegoż właśnie parku przez Putney Village. Bardzo fajne okolice. A do Wisły mam 2 minutki ;)
@MiniJa13: Ja dziś w pracy byłem, więc z pogody słabo skorzystałem (choć nawet jak pracuję to wolę jak słoneczko świeci:)). Jeszcze 2 tygodnie mam zapierdziel a potem będę coś zwiedzał jak pogoda da. A jak nie, to na leniucha :)
Zdjęcie wygląda jak z Seven Sisters? W Szkocji byłam tylko raz i tylko w Edynburgu ale napewno warto zwiedzić całość, szczególnie wybrzeżem. A słonko wpływa dobrze na nastrój bez znaczenia na to gdzie jesteśmy ;) W szczególności tutaj kiedy jest to tak rzadki widok.
Pięknie, pole glonów chyba podoba mi się najbardziej! Jak narazie udało mi się zobaczyć Walię (Snowdon), Kornwalię i Seven Sisters. Jakoś zbyt wiele po Anglii nie podróżowałam aczkolwiek wkrótce wybieram sie do Dublina :)
@MiniJa13: Irlandia też mnie kusi i Snowdon miałem zaliczyć ale nie wypaliło. Żeby tylko czas był i pogoda dopisywała w tym roku to każdy weekend gdzie indziej :). Co tu porabiasz i czy jadłaś już najlepszą pizzę w tej części Londynu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Świetny plan :) Do Londynu zjechałam prawie 3 lata temu, zarobić i odłożyć, no i tak się złożyło, że wciąż tu jestem. Pracuję w firmie IT w administracji. I jestem przekonana, że nie jadłam! Gdzie taką wyśmienitość można znaleźć?