Wpis z mikrobloga

moze byc tak ze ten lisk, bedzie rosl do polowy konferencji i wteyd by sprzedawac. tylko nie wiem na #!$%@? to shortowac jak nic nie urobisz na tym lub to bedzie mega malo. teraz chyba 24$ jest, powiedzmy ze do polowy konferencji bedzie 26$ no to 2 baksy bedziesz mial. To na calej akcji zyskasz 30 $ jesli dobrze Ci pojdzie. zaryzykujesz 1500 zl zeby dostac 120 zl , nie wiem, moze
  • Odpowiedz
@antarhei: no spoko, ja jestem HODL, mi sie nie oplaca robic shortow, bo wybieram zawsze zle momenty tak czy siak. A teraz wszystko kupowalem jak btc byl po 6k$, wiec po co mi to spzredawac, czekam az btc bedzie po 50k ;)
  • Odpowiedz
@antarhei: chcialem short zrobic w sobote. kupilem ripla, bo myslalem ze bedzie rosnac bo juz spadlo. no i spadlo potem jeszcze wiecej tak ze moj order teraz wyglada jak marzenie ;) i znowu hodluje hehe
  • Odpowiedz
kup za to Ven, podziękujesz niedługo @bmbm: > Możesz coś więcej o nim, proszę?


Projekt już działa (wiec nie sa to tylko obietnice) i niedługo rebranding, ma dobre opinie, kapitalizacja na tyle mala ze jeszcze sporo kapitalu wchlonie, wspolpracuje z najwiekszymi korporacjami. Z tego co pamietam to przy kapitalizacji taka jak ma neo, cena vena wynioslaby 20$.Nie mówię że to super 100% pomysł na inwestycje ale moim zdaniem ma szanse na
  • Odpowiedz