Wpis z mikrobloga

  • 91
@Alorotom można ale niektórzy nie rozumieją że piłkarze to tylko ludzie i wg nich powinni mieć a 100% spieta dietę i w życiu nie tykac alkoholu xd. Może Lewandowski kreuje inny przykład zachowania i to nawet dobrze dla młodych ale on jest w top 10 świata i dla niego to jest normalne zachowanie. Cała reszta może spokojnie walić w gaz raz w tygodniu i jeść kebaba i nie widzę problemu osobiście.
  • Odpowiedz
  • 2
@ImInLoveWithTheCoco dlaczego nie? Nie zawsze musi to wpływać bardzo negatywnie na formę sportowa. Niedzielę i tak mają pewnie wolna a na poniedziałek dojdzie do siebie i nie widzę problemu
  • Odpowiedz
@RBNG: Organizm w nocy powinien się regenerować, a Peszko będzie się regenerował dodatkowe kilka dni, bo zatruwa swoje ciało... Oczywiście dojdzie do siebie i będzie grał na dobrym poziomie, ale jest to odpowiedź dlaczego raptem paru polskich piłkarzy robi poważną karierę.
  • Odpowiedz
Jeśli peszko wali po zdobytej bramce to lewy musiał by być ciągle na bombie. I tu widać jak profesjonalnie do życia i kariery podchodzi lewy.

Jak dla mnie jedynie lewy Błaszczyk Piszczek u fabian to takie mentalne szczyty reszta kadry to żart a peszko pośrednio na to też wpływa na ten wizerunek
  • Odpowiedz
@RBNG masz rację ale to piłkarz i też czasami założy koszulkę z Orłem na piersi, nie chce by taki mongol mnie reprezentował. Akurat na skrzydło wolał bym Mierzejewskiego.
  • Odpowiedz
@RBNG "lewy jest w trochę innej lidze piłkarzy, gdzie takie rzeczy mogą mieć znaczenie"
Myslisz, ze gdyby Lewy mial takie podejscie, do doszedlby do obecnego poziomu? Pewnie siedzialby znowu w lechu po nieudanej wycieczce do dortmundu.

To sa wlasnie te detale.
  • Odpowiedz
@RBNG Peszko ma ponad 30 lat, w tym wieku organizm regeneruje sie bardzo powoli- ja mam 26 a po najebce wracam do siebie kilka dni. Nawet jakby miał 20 lat to treningi już na nim powinny Ponadto juz niedlugo przyjdzie mu stanac w szranki z ludzmi ktorzy tego nie robią, i co wtedy?

Wiem, że są genetyczne dziwolągi które potrafią zregenrować sie od tak ale mimo wszystko to czas profesjonalistów- na
  • Odpowiedz