Wpis z mikrobloga

Ja mam takie pytanie do Was. Czy w 2018 będzie następny krach finansowy na głębszy niż w 2007? Tak gadają ze się Dow Jones zachwiał. Teraz patrze na jego wykres i nie wierze.

Dow jones w tym momencie ma 2 razy więcej pkt niż miał przy ath przed kryzysem 2007. Czy kogoś #!$%@?ło? Nie myślałem że tak to poszło. Ja akurat mam indeksy polskich spółek wig20 to generalnie on jeszcze nie odrobił strat sprzed wielkiego kryzysu. A w Ameryce 2x więcej... To jest czysta na bańska spekulacyjna i teraz zastanawiam się czy kasę wycofać z GPW. Przez amerykę i my też bedziemy mieć spadki mimo ze my nie nakręcamy tę banieczkę. Pewnie mniejsze, ale jednak panika będzie.

Jak to według Was będzie wyglądało?
#bitcoin
nieznanyzimienia - Ja mam takie pytanie do Was. Czy w 2018 będzie następny krach fina...

źródło: comment_SfzxtGGsbTK9IdKOdoqgS4l5NKYeABx3.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@nieznanyzimienia: kończy sie luzowanie ilościowe i tani pieniądz a DJ i inne wskaźniki robia rekordy wiec nalezy sie spodziewac krachu. Jak zawsze nie do konca wiadoni kiedy. Ja mam nadzieję ze po premierze CyberPunka zebym zdazyl sprzedac akcje CDP ;)
  • Odpowiedz