Wpis z mikrobloga

#rozdajo #muzyka #ableton #tworczoscwlasna

Siema mirczaki, mam do rozdania kod aktywacyjny na Ableton Live Lite, mi niepotrzebne bo już mam jedną licencję a drugą dostałem wraz z nowym sprzętem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady proste:

1. Plusujesz wpis
2. Nawet zielonki mogą, ale jeśli konto było założone przed dodaniem wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
3. Opcjonalnie możesz obczaić mój kawałek na YT (tutaj link), który wymodziłem dawno temu z nudów i zostawić łapkę w górę albo w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie jutro o 11:00 przez #mirkorandom
Pobierz
źródło: comment_B6Kafbk9tYZGKHQK8QkLsVdAmGn6BCSc.jpg
  • 8
Gratuluję @Kamil_P , wybacz opóźnienie, ale miałem spotkanie w pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyślę Ci kod na PW jak tylko wrócę, bo dzisiaj wybiegłem do pracy zapominając nawet o śniadaniu więc kodu tym bardziej nie wziąłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mtmsweb Z tego co zauważyłem to do każdego kontrolera MIDI od Novation (launchpad/launchkey) i ogólnie do sporej części sprzętów MIDI. Ten był akurat z Alesis Vi25. Lite od Suite różni się tym, że w Lite np. nie masz możliwości zainstalowania Max for Live, które pozwala na bardziej zaawansowane wtyczki i tworzenie własnych. Do tego jakieś bajery i ułatwienia, na stronie masz wypisane różnice z tego, co pamiętam ;d