Wpis z mikrobloga

@bohun89: jeszcze o KdB myślałem (ale boję się umiejętności obronnych), informie Oxlade'a(tutaj to samo), ewentualnie sprzedaży Wisona i uzbieraniu na Pogbę, ale to nadla bym musiał prawie 100k uzbierać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Gdziezamiatasz: zamiast jednego zawodnika, nie lepiej np zainwestować w SIF Younga na LB, bramkarza jednak zmienic, a z braku laku już ten bakayoko na pomoc? I może coś z atakiem pokombinować bo wg mnie Wilson nie jest aż tak Legitny na jakiego wygląda. Sam kupilem go - zagralem 1 mecz i bez rewelacji (co prawda strzelił 2 bramki, ale wbrew statystykom zwinności troche drewniany mi sie wydawał). Juz lepiej mi sie
@wincm: na lewą obronę nie narzekam, bramkarzy kilku testowałem i Edersonem gra mi się naprawde spoko, Bakayoko fajnie mi się grało na początku, gdzie tylko i wyłącznie miał bronić, teraz nie potrafię do niego wrócić, a Wilsonem zacząłem grać w formacji 4-3-2-1 zamiast Jesusa i strzelał aż miło, ale uważam, że nie jest niezastąpiony, więc bez bólu byłbym w stanie go sprzedać, ale skoro go mam, to nim gram :p no
@wincm: no i dodatkowo myślałem, żeby Wilsona zamienić na kogoś wolniejszego, ale dużego, żeby mieć większe pole do popisu w grze górą, ale jak o tym pomyślałem, to #!$%@? w jednym meczu dwie bramki głową strzelił...
@Gdziezamiatasz: No ja myslalem zeby zbierać sobie na Crespo ale to chyba bedzie dopiero moj nastepny cel za Jesusa, narazie chyba wymienie sobie Martiala na TIF Sona :D Zapomnialem kompletnie o nim ze przeciez to jest LW/LM i idealnie pasuje.
@wincm: a weź mnie nie dobijaj, jeśli spojrzy się na skrzydła w PL to można przebierać i przebierać, a jak chcę 4 pomocników, to już dupa :D a nie lubię zmieniać formacji przed spotkaniem, bo z reguły gram przy piwie więc i tak zapomne, albo źle poklikam.

Jedyne czego chcę, to odpalić -> grać i się nie zastanawiać :D
@Gdziezamiatasz: no ja po zmianie gram tak jak Ty 41212 (2) :P
Kurtua - SIF Young, Luiz, Manolas, Florenzi - SIF Mooy, Bakayoko, Nainggolan - Willian - Martial, Jesus
Gdyby nie moje sklonnosci hazardowe w fifie (tzn paczki i drafty) to miałbym juz swoj wymarzony skladzik z TIF Sonem, Crespo i moze inne badziewia xD A tak to przy zysku na rysunku rzedu 1,9 siedze ze skladem za 500k :DD
Ogólnie
@Gdziezamiatasz: kdb to tylko cam, gdzie indziej to bez sensu go wsadzać, ale do eriksena to jednak 150k różnicy gdzieś - różnica chyba nie będzie aż tyle "ważyć". Nie ma tych CMów cholera nic, może trójkę z bayernu albo z romy warto wsadzić dla vidala/naingolana - to chyba jedyne w miarę tanie wyjście na zdobycie wartościowego CMa, ewentualnie ikony ;p
edit:
co do IFa fernandinho to w sumie może być niegłupie