Wpis z mikrobloga

@Garg84: A ciebie i resztę kółka wzajemnej adoracji dupy pieką bo?

Kobieta ćwiczy sobie jogę i jednocześnie karmi dziecko piersią?

To takie dla was bulwersujące?
  • Odpowiedz
@Garg84: aaa i dlatego użyłeś wszystkich tych tagów by podkreślić jak bardzo niby ta kobieta jest popier...... bo to dla ciebie niecodzienny widok tak?

  • Odpowiedz
  • 0
@Namarin robią to wszystko, a jednak nie muszą się przy tym uciekać do pokazywania nagości, co jest zwyczajnie niskie. Nie mam nic przeciwko nagości samej w sobie ale weź pod uwagę że w tym wszystkim biorą udział dzieci. To jest trochę nie fair wobec nich.
  • Odpowiedz
@Garg84: Na żadnym zdjęciu nie zauważyłem w pełni nagiego dziecka wiec nie rozumiem w czym widzisz problem i dlaczego obrażasz kobietę, która pokazuje swoje zamiłowanie do jogi.

Bulwersuje cię widok nagiej kobiecej piersi? serio? jesteś przewrażliwiony.
  • Odpowiedz
Porównanie z dupy.


@Ornament: Tak samo jak obrazanie jej i uzywanie wszystkich tych tagow oraz oburzanie sie bo lomatkobosko kawalek piersi kobiecej zobaczylem na intagramie i jak dziecko ssie mleko.

Znizam sie do poziomu tego wpisu.
  • Odpowiedz
@Namarin: Nie, gościówa została słusznie zjechana, bo raz że wykorzystuje dziecko do pozyskiwania atencji, a dwa publikuje jego wizerunek w intymnej sytuacji, co jest nieetyczne.
Poza tym gościówa jest zwyczajnie jebnięta w czerep, na swoim insta publikuje m.in zdjęcie w rozkroku ze spodniami uwalonymi krwią menstruacyjną. Ostracyzm wobec takich postaw jest społecznie pożądany, jej dzieci będą musiały chodzić do psychologa gdy zaczną wchodzić w dorosłość.
  • Odpowiedz
nie rozumiesz. Szkoda mojego czasu.


@Garg84: Doskonale rozumiem, rozumiem dlaczego uzyles tagow ktore uzyles. Bo wysmiewanie sie z ludzi ktorzy nie sa smieszni poprzez wyolbrzymianie ich dzialan, przysparza ci aprobaty/plusow od tej #!$%@? czesci wykopkow gimbosmieszkow ktorzy smieja sie z byle czego.
  • Odpowiedz