Wpis z mikrobloga

Siema mirki mam problem, właściwie nie ukrywam jestem wk...y. Założyłem gildie, do gildii wrzuciłem jeden token kupiony za grindowane w pocie czoła duranium. Wszystkie staty pakowałem w generatory duranium żeby taki grinderek dla chętnych zrobić nawet low-lvl i przyjąłem frajera OstrichXD (od razu mówię, że nie ma takiego samego nicku na wykopie), męczył mnie o namiestnika więc dostał bo wydawał się zaufany wczoraj mnie zdegradował do stajennego sam przejął gildie a token wydał na zmianę nazwy z D-Masters na "OsraneNaplety". Support zasypałem prośbą o pomoc ale jak w przypadku FB zamknęli mi japę zwrotem przyjrzymy się sprawie a potem: "nie dopatrzyliśmy się znamion złamania zasad społeczności" Najgorsze, że do skarbca wsadziłem miecz "Uzurpatora" w sumie gówno ale duranium + kryształki mogą z niego zrobić niezły itemek ale to wszystko było na potem. Teraz jako stajenny mogę jedynie popatrzeć na drzwi od skarbca...

Pi...e jak się support nie odezwie z rozwiązaniem, które mnie zadowoli to odchodzę z gry. Mag Ognia 48 Lvl-specjalizacja żywioły i różdżki, klasa podrzędna żywiołaki i wskrzeszenia.
#armkek18
  • 5
@tuwpiszcochcesz: No wiem, dostał namiestnika, otrzymał prawa w sumie mogłem mu odznaczyć degradacja/nadawanie rang ale jaki to miało by sens myślałem, że jako założyciel jestem nie do ruszenia. Uderzam do supportu z punktem 21 reg o nazwy obraźliwe i wulgarne no ale support jest po ang jak mam OsraneNaplety przetłumaczyć? Żeby wiedzieli co to znaczy? No i że jest wulgarne.

Ale to w tym wypadku dają 24 godziny na zmianę nazwy
@Centuri0n: Musisz męczyć support, @tuwpiszcochcesz nie do końca ma rację. Mi jak #!$%@? w nicość kupke duranium w depo to po parunastu mailach udalo sie je odzyskać chociaż na poczatku tez się wykręcali. Gra świetna, ale póki nie będzie nowego patcha żeby usprawnić działanie samego silnika, i nie zmienia ekipy supportu to nie wróżę dużej ilości graczy za jakiś czas
@Sledzik: Ale to jest ich wina ewidentnie teraz doczytałem, że zmiana z namiestnika na króla i na odwrót wymaga akceptacji króla jeśli król nie zaznaczy "odrzuć wniosek gildyjny" to wniosek jest akceptowany automatycznie a że nikogo w gildii oprócz mnie i jego nie było to mam klops... przecież tak nie powinno być. No i teraz tą wiadomość widzę w skrzynce ale skrzynkę mam 24/7 #!$%@?ą spamem w stylu "przyjmij, daj zapro,