Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

W tej części zapowiadałem temat o tym "Jak tworzyć Sukces", jednak na razie nie chciało mi się spisywać tego channelingu, więc będzie o tym później.

:::::::::: 312. Piekło.
Istnieją dwie koncepcje piekła.

W pierwszej koncepcji chodzi o stan świadomości. Nisko wibracyjny stan ciemności, cierpienia, smutku, odseparowania.
Do takiego stanu podążają istoty które nie dbają o "boskie prawa", nie postępują moralnie (maralność co prawda jest względna ale wiadomo o co chodzi), nie żyją w zgodzie z innymi, chcą dominować.
Nie postępując zgodnie z "boskimi prawami" istota zostaje odłączona od energii dostarczanej przez Źródło/Boga. Żeby przetrwać musi żerować energetycznie na innych (mentalnie, emocjonalnie lub nawet technologicznie). Tym samym jeszcze bardziej pogrąża się w ciemności, jeszcze większym odseparowaniu i jeszcze większej potrzebie kradnięcia energii. Wpadają w coraz głębsze piekło.

W drugiej koncepcji, piekło znajduje się dosłownie pod ziemią. Są to bazy obcych, a konkretnie negatywnych Szaraków i Reptilianów.
Jednak nie oznacza to że te istoty mogą wyjść z podziemi lub my możemy się do nich dostać, ponieważ te bazy istnieją w innym wymiarze.

Odnośnie drugiej koncepcji, istnieje teoria jakoby w tej bazie byli więzieni ludzie. Jednak ta teoria nie wyszła z żadnego znanego mi channelingu, a jedynie wyczytałem to na różnych alternatywnych stronach. O ile do niektórych channelingów mam jako take zaufanie to do takich stron podchodzę baaaardzo sceptycznie.
Ci więzieni ludzie mają służyć jako pożywienie, doświadczają niewyobrażalnie bolesnych eksperymentów biologicznych.
Przy tej teorii istnieje także teoria jakoby najlepszym przysmakiem dla tych Reptilianów z podziemi były małe dzieci, przez co zlecają wyłapywanie dzieci z naszego społeczeństwa. Dzieci te zjadane są żywcem ponieważ wtedy ich organizm wydziela pewne substancje które działają na tych Reptilianów jak narkotyk.
Rzekomo dlatego jest tak wiele zaginięć małych dzieci. Podobno w USA ginie bez śladu 30 tys dzieci rocznie (w co nie chce mi się wierzyć, ale może ktoś ma jakieś źródło?).

W załączniku niżej znajduje się rzekome nagranie które wykonali Rosjanie, którzy dokopali się do jakiegoś miejsca. Powstały teorie że dokopali się do piekła. Osobiście dla mnie to nagranie jest fejkiem, ale tworzy mroczny klimat :)

:::::::::: 313. Przekaz od jednego z główny Diabłów (Alpha Dracona).
We wszystkich channelingach które obejrzałem tylko raz natknięto się na głównego gada Alpha Dracona. Nie chciał rozmawiać, jednak po naleganiu powiedział coś wartościowego. Mianowicie: "Wy i my wywodzimy się z tego samego miejsca".
Chodziło mu o to że wszystkie dobre jak i złe istoty wywodzą się ze Źródła/Boga. Po prostu przybraliśmy różne role.

Istnieje także teoria że ostatecznie wszyscy do tego Źródła powrócimy.

:::::::::: 314. W rogach pokoju gromadzą się "brudy energetyczne".
Dlatego nie zalecane jest częste przebywanie w rogu pokoju, a tym bardziej mieć w tym miejscu głowę podczas spania.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...
  • 11
@damianooo5 Czytałem kiedyś, że spanie na odwrót bylo niegdyś dobrym sposobem na nocne zmory (σ ͜ʖσ) Pewnego razu przytrafilo mi się coś niepokojącego i niewytłumaczalnego właśnie w miejscu, gdzie obecnie mam łóżko.