Wpis z mikrobloga

@rytel: używam samsunga smart tv 40, wady: czasami YouTube sie zawieszalo, tv długo sie włącza (obraz masz od razu ale sterowanie działa tak po kilkunastu sekundach jak nie więcej), zalety: nie wyobrażam sobie oglądania netfliksa i YouTube w inny sposob niż na tv :)
PS słuchawki BT to jest bardzo istotna zaleta
@rytel: ja mam tego sony. Jesli chodzi o granie na ps4 to tylko tryb „gra” bo inaczej taka fifa 18 sie zacina. A hdr jest średni - na ps4 nie uzywam bo idzie uzyskac lepszy obraz kombinujac z ustawieniami. Na netflixie jak jest film w 4k i hdr to fajnie wyglada ale bez jakiegos „wow”
@MrShatan Sprzedawca w RTV Euro AGD zachwalał właśnie HDR w Sony w porównaniu do Samsunga. Oba telewizory mają częstotliwość 60Hz, ale Sony podobno lepiej to optymalizuje. Dodatkowo chwalił w Sony funkcję Motionflow? Używasz jej?
@rytel: szczerze mowiac chyba mam to właczone. Ja jestem amatorem jesli chodzi o te parametry. gram tylko na ps4 i czasem coś wieczorem obejrze na yt lub netflixie. Na ps4 sie fajnie gra, bo jest praktycznie zerowy input lag. Obraz kolorystcznie jest super, i napewno lepszy od philipsow co wyzej polecjaja (znajomi maja wiec mam porownanie).
@rytel: netflix i yt tez chodza jak błyskawica. Zero lagow czy zwiech. Jak bym mial kupowac drugi raz tv w tym przedziale cenowym to napewno bym brał zaś tego sony