Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: Czekam na jakas bombonierke i oficjalne przeprosiny od typa, twierdzil ze na 100% waluta spadnie a 100% to prawie jak 100 zł takze ziomuś sie nie wypłaci, chyba ze swoje kryptoszkolenie komus sprzeda hahahahaha, wielki znawca !
@wytrzzeszcz: Śpieszę z wyjaśnieniem o co chodzi @t12t34t :)

T12t12334 gdzieś kiedyś zakupił iEthereum. Patrząc na jego rozgarnięcie w inwestycjach w krypto, zrobił tak jak lud nakazuje czyli "kupuj na górce, sprzedawaj w dołku". Jego portfel pozwala na bawienie się tylko w takie low volume gównocoiny, gdzie przy normalnym potrfelu, zakup za 1 BTC #!$%@?ło kurs w górę o 1000% albo i więcej. Niestety, jak spojrzycie na wykres, to ten coin
@wytrzzeszcz Jeszcze dopowiadając, potem jak @t12t34t zobaczył, że w dodatku, ja nie muszę hańbić swojego imienia i naganiać na żadne gównocoiny, żeby zarobić, tylko zarabiam w sposób normalny prowadząc szkolenia, tradeując na krypto i parę innych rzeczy, które pozwalają mi bardzo godnie żyć - to pękła mu żyłka i zaczęło się wylewać ogromne wiadro nienawiści, a raczej ZAZDROŚCI ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak od kilku dni próbuje
Pobierz
źródło: comment_DUYqYGaQAj8puMdGxsaknmoyOu1lVwpp.jpg
@MelomanBTC: Wiem ze zielonka nie powinna do ciebie podskakiwac bo dluzej siedzisz w krypto. Ale niestety poki co to ty szczekasz najglosniej a na dodatek niepotrzebnie bo t12t34t dobrze przewidzial kurs. Mialem nie wchodzic w ten projekt ale mialem 400 $ wolnych wiec obkupilem sie po 450sat tego iethereum 2 dni temu , dzis poszlo za 600 sat . Takze jestem ponad 100 dolarow do przodu , dziekuje t12t34t.