Wpis z mikrobloga

Wy tu #!$%@? ale na moje gruby jak na #!$%@? wpadnie w rafonixa obali go do partaru pare cepów na pysk wejdzie to jest KO na wykopie większość to piwniczne cipy nie mające pojęcia o fajterce więc morda cicho net kozaki przekonamy się w czerwcu na walce. :)
#danielmagical
  • 11
  • Odpowiedz
@doggaz: Mimo, że jego "składanie zdań" nie należy do "topki" to w ogólnym rozrachunku ma w sumie racje, bo jak Boczek w niego wjedzie na "szajbie" to walka może się szybko skończyć - i nawet lepiej, bo mimo, że obu nie lubię to wole chyba widzieć Patoholixa na deskach niż Boczka ;)
  • Odpowiedz
@GreenTeam: ale co ty #!$%@? #!$%@? typa nokałtuje słuchawka od telefonu, boi sie #!$%@? staremu sąsiadowi w obronie brata jedyne co umie to zasłaniać sie innymi.
A rafonix to stara szkoła, jak wpadnie w furie to #!$%@? jupitera chyba, że meźikal go zadusi w parterze.
  • Odpowiedz
@GOOF1: Śmiać mi się chcę z twojego wpisu xd Chudy byk odżywki z koksiku zostawi #!$%@? na przyrost masy pare strzałów teścia ewentualnie deki duarabolin być może trenbolonu to mu siły nie da tylko spompuje :D zreztą co tu komentować poczekajmy do walki klatka to zweryfikuje.
  • Odpowiedz