Wpis z mikrobloga

Znajomy z liceum osiedlił się w #wroclaw i spełnili swoje marzenie, i otwiera własną kawiarnie. Jutro otwarcie o 10:00 rano.
Niesamowicie się cieszę z jego powodu i może trochę zazdroszczę nawet. Chciałem mu zrobić mały prezent i rozsiać wieści, więc jak ktoś jest w okolicy, wpadajcie. Możecie wejść i powiedzieć "A pacze tylko", może zaczai xD.

https://www.facebook.com/KawiarniaKarmel/
Adres: Rafała Wojaczka 3D, Wrocław, Sołtysowice
#kawatime
trzeci - Znajomy z liceum osiedlił się w #wroclaw i spełnili swoje marzenie, i otwier...

źródło: comment_z9ULvmdAfhYiUY25Yvb5t5T27j9PgjCI.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@trzeci: Zawsze się zastanawiałem nad tym modelem biznesowym. Możesz przedstawić wyliczenia?
Wg mnie to wygląda tak:
40 kaw dziennie x 7 zł=280 zł x 30 dni = 8400
20 ciasek dziennie x 5 zł = x 30 dni = 3000
Przychody:
  • Odpowiedz
@magik-86: jak otwierałem pizzerię to wcześniej miałem plan też otworzyć kawiarnię. "Wyprodukowanie" filiżanki czarnej kawy kosztuje cię od 0.40zł do 0.80zł zależnie od jakości (jak z mlekiem i dodatkami to jeszcze mniej). Dla uproszczenia możesz przyjąc do obliczeń 50gr.
  • Odpowiedz
@MieszamKaweOlowkiem: Ale co drukarnia. xd Podejrzewam, że drukarnia ma w dupie co ktoś drukuje, szczególnie jeśli się dodatkowo nie zapłaci za sprawdzenie pliku. Ktoś wysyła tak, czyli tak chce mieć, to tak drukują.
  • Odpowiedz