Wpis z mikrobloga

Siema mireczki. Miał ktoś problem z dołączeniem do pokoi? Od kilku lat mam neta z Multimedia Polska. Kiedyś grałem normalnie, potem miałem z rok przerwy. Ostatnio jak wpadł turniej to chciałem wrócić i dupa, nie łączy mnie z 90% pokoi. Nic w tym czasie się nie zmieniło pod względem ustawień czy komputera. Nie mam żadnego firewalla, na swoim routerze wszystko odblokowane. Myślicie, że mulitmedia może mi coś blokować? Jak zrobię spota z telefonu to śmiga ale ping jest nie do ogarnięcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#haxball #multimedia
  • 6
@Chochla: ja w multimedii mam neta od lat. Zawsze było spoko, ale ostatnio zmieniłem sposób dostawy i teraz mi neta przesyłają nie kablem ethernet tylko przez koncentryk do TV (takie czasy!) przez co postawili w domu swoją puszkę - własny jakby router... i od tego czasu nie mogę wbić na niemal żaden pokój haxa. Chętnie bym im to zgłosił, ale nawet nie wiem o co dokładnie chodzi, a jak im napiszę,
via Android
  • 0
@Keleos no mam dokładnie takie samo rozwiązanie i też mnie nie łączy. Czyli na pewno jest coś u nich. Muszę się z nimi skontaktować. Jak będę wiedział to dam ci znać.
@Chochla: musisz im powiedzieć, żeby ustawili DMZ na wszystkich portach między routerami i włączyli UPnP czy jakoś tak. Wszystko to robiłem na swoim routerze.. ale to musi być na tym pierwszym, który się łaczy z siecią najpierw.