Wpis z mikrobloga

@rafonixjestbityxd: Obaj mówią do siebie z dystansem, bo wiedzą, że przegrany w tej walce będzie wyśmiany w internecie i po walce bedą wyciągane ich słowa, które mówili przed nią.
Rafonix ma więcej do stracenia, bo uchodzi w necie za "kozaka" i jest chyba faworytem dla większości.
Daniel ma za to opinię otyłego flegmatyka, który nic nie umie i pobić go dadzą rade nawet młodziaki z Podgórza więc jezeli on wygra walkę
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Dlatego rafonix dobrze robi cisnąc żeby tucznik zbił wagę itp. Po 1 zabezpiecza się gdyby jednak dostał #!$%@?, a przy okazji zabezpiecza się w razie wygranej żeby później magical nie mówił ze rafonix miał specjalna dietę, prywatnego trenera a on wszystko robił sam trenował go Jaca 2 lata na słuchawce i krzywy palec. Wydaje mi się ze rafonix ma jakieś 65% szans na wygrana tucznik 25%. Co by nie mówić
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Rafonix ma łatwiej bo musi ćwiczyc i jeść stejki i inne bialkove rzeczy, żeby utyć i mieć więcej masy "miesniowej" :P
Daniel ćwicząc i zrzucając wagę za to musi całkowicie zmienić swój styl życia z siedzenia dupą przed kompem i #!$%@? pizzy na aktywny i z dość restrykcyjną dietą.
Sam kiedyś ważąc 101 kg zrobiłem sobie miesiąc dietki + zero alkoholu i nieco większą aktywnością niż zwykle i spadłem do
  • Odpowiedz