Wpis z mikrobloga

wróżbita z kart wywróżył :) u mnie ten sam status się pojawił a paczka z 14.12.2017 ... dpd uk nadal nie otrzymało paczki tak więc nie wiadomo jaki jest na prawdę jej status i gdzie jest :)
  • Odpowiedz
@Kic3k: no jezeli to nie fake, a mysle ze te statusy od tajemniczego posrednika alipaczki są z dupy, to i tak mowa o dostawie dopiero do dpd

Ja czekam do tego magicznego 5 lutego i otwieram spor na paypal
  • Odpowiedz
  • 0
@r3nal od razu PayPal? a nie najpierw ze sklepem?

do tego ten tracking to działa tylko i wyłącznie na alipaczka, nigdzie indziej nie byłem wstanie znaleźć więcej info niż tyle że starała l została nadana
  • Odpowiedz
Moja paczka zamówiona 21.11.2017 ma ten sam status, dzisiaj zaproponowali mi zwrot 20 $ i dalsze czekanie.

At 01/23/2018 03:46:59
I've waited long enough.
I am asking for the return of my money, otherwise I will be forced to open a dispute on paypal.

Gearbest
  • Odpowiedz
@Kic3k: ticket juz otwarlem, puki co to sie dowiedzialem ze nie wjedza gdzie jest paczka i musze poczekac do 5 lutego (60 dni) zeby mogli mi zaproponowac "coś"

Wiec pewnie mi zaproponuja 50% zwrotu, co jest dla mnie nie do przyjecia i otworze spor na pp
  • Odpowiedz
Poniżej cała konwersacja: żadnych cudów nie robiłem, zagroziłem jedynie sporem na PayPalu.

Cuniek
At 01/22/2018 03:00:14
Hello

It
  • Odpowiedz
@azych7: Co do nich napisałes, ze się zgodzili na ponowna wysylkę z magazynu w Polsce. Też właśnie piszę z nimi (też przesyłka z tego dnia) i próbuję właśnie rozwiązać to w taki sam sposób, ale nic konkretnego na razie nie odpisują.
  • Odpowiedz