Wpis z mikrobloga

Alkohol, narkotyki, uzależnienie strasznie zmieniają człowieka znam to z autopsji gdy sam się nie kontrolowałem i #!$%@?łem takie głupoty że głowa mała(może nie takie jak on ale jednak) wstyd jak #!$%@?, teraz na ulice normalnie nie wyjdę bo się ludzie ze mnie śmieją że przesiedziałem przed kompem prawie całe dzieciństwo i do tego #!$%@?ła mi sodówa..
Rafatusowi trzeba pomóc, a nie przytakiwać i pomagać w realizacji głupot, chłop zbłądził.
To jest człowiek jaki by nie był wpadł w uzależnienie ale szacunek każdemu się należy, kiedyś zrozumie i będzie innym człowiekiem.

Przynajmniej mam taką nadzieje, teraz możecie mnie hejcik ale leje na to.
Uważam że słabszym się pomaga i nakierowuje na odpowiednią drogę..

#patostreamy #rafatus
  • 19
@Mr_George nie ma szansy na pomoc, wystarczy zobaczyć jak ludzie zmienili się w zwierzęta kiedy Rafatus miał nasrac do miski. SRAJ!!! NO SRAJ DO TEJ MISKI!!!! ludzie wysyłają swoje pieniądze czy tam hajsy mamusi żeby ktoś się upodlil. I będą to robić. Jak widać łatwo finansowac człowieka żeby niszczyl sobie życie i jak małpka zabawial tłum ludzi których nigdy nie zobaczy na oczy ale to nieważne bo hajs się zgadza..
@mamajasia12 to takie samo tłumaczenie jak "on zaczął." Rafatus ustawia cel a im glupszy tym więcej imbecyli wysyła hajs żeby zobaczyć jak Rafatus traci resztki godności. Nie dostawałby kasy za upodlanie się to by tego nie robił. Jest zdesperowany i po alko zrobi cokolwiek byle dostać pieniądze. A ludzie zawsze wyślą bo lubią oglądać patole i nie myślą że właśnie przyczyniają się do czyjegoś upadku.
@PZt37 odnośnie jeszcze tego że bywało że nie pił. Dlatego to paskudny nałóg. Mam alkoholika w bloku obok. Kiedy nie pije jest sympatycznym starszym Panem z którym można pogadać. Lata z kijkami, chodzi na spacery. Tydzień, dwa albo miesiąc. Potem wpada w ciąg mimo że wydawało się że może już nie będzie pił. U Rafatusa dochodzi do tego zarabianie pieniędzy. Dlatego ciężko komukolwiek mu pomóc.
@PZt37 Jego dałoby się namówić tylko tłumacząc mu ze będzie miał z tego więcej kasy. A wytłumacz coś ciągle #!$%@?. ¯_(ツ)_/¯ Dostaje latwa kasę za to że sobie nasika do miski czy za chwilę rekoczynow Marlenki a wydaje się już nie myśleć mocno nad tym co robi więc nie wiem czy chciałby starać się zrobić coś bardziej ambitnego. Ktoś musiałby go dorwać na trzeźwo na jakimś moralniaku o ile miewa.