Wpis z mikrobloga

U mnie w składzie najlepsza robotę robią:
Handanovic IF (89ovr)
Pjanic IF na SPO (87ovr) podania miód
Martens na ataku to naprawdę kot,
Świetnie gra mi się też Callejonem na PP,
Środek obrony to Chellini oraz Bonucci OTW, reszta to w sumie rotacja kilku zawodników: Costa OTW, El Sharawy, Hamsik, Matuidi, Insigne.
@chim3ra: Powiedział byś co to za wady? :)

@HighKick: Też właśnie przyszło mi do głowy, żeby Naingollana dać na CM, a CDM na przykład Allan - pozostaje kwestia drugiego ŚP - co myślicie o Hamsiku? Da sobie radę w środku pola, czy to raczej typowy Cam?
Na Cam mam Rui Coste, więc z jedną pozycja jest jasność :)
No i pozostaje atak, kto obok Mertensa - Dybala da sobie radę,
@robertx: Po pierwsze, słabe strzały jak na pomocnika, ale rozumiem że na CDM to nie wada.
Po drugie, tylko 2* słabszej nogi - to także nie ma zastosowania przy CDM.
Po trzecie, on nie nadaje się na CDM ze względu na pracowitości - nawet jak dasz mu żeby został z tyłu to i tak co jakiś czas poleci do przodu, a na CDM moim zdaniem jest to niedopuszczalne.
@litmano: @diversil: @chim3ra: @arko123: @HighKick: @TheRahr:

Dobra, złożyłem 3 składy - oceńcie proszę :) Największy problem mam z prawą obroną (stąd skład nr 3), nie widzę nikogo wartego uwagi na tą pozycję w serie A, a ułożyć jakąś hybrydę nie jest łatwo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najchętniej zostawiłbym prawą stronę Boateng-Kimmich ale zgrania nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°
@diversil: Też się bardziej ku niemu składam, taki bardziej równomierny - tylko prawa obrona kuleje, a przy mojej grze boczni obrońcy są zajebiście ważni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@arko123: Costę właśnie mam od wczoraj, grałem nim póki co na CM tak jak Ty go ustawiłeś, ale myślę, że dużo lepiej sobie poradzi na CAM - między innymi dlatego zmieniam ligę na włoską ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy zachwalają Dybalę (i pewnie słusznie, #!$%@? mnei jak mało kto u przeciwników) - a może by go zamiast Icardiego na atak wcisnąć?

Dzięki za info o Pjanicu, ze
@robertx: Ogólnie to z grubsza bez znaczenia jakiej pomocy z tych 3 piłkarzy użyjesz, bo te 3 karty(Nainggolan, Marchisio, Allan) są do siebie podobne i bardzo dobre. Ja gram Nainggolanem i Marchisio na CDMie i dają radę. Jak grałem jednym, to Marchisio dlatego, że jest najwyższy z nich i ma bardzo fajne podania do kontrolowania gry. Ale to co napisałeś też ma jak najbardziej sens.

Dybala wg mnie najlepiej gra na
@arko123: Chyba spróbuję właśnie z Naingollanem i Marchisio CM, Allan na Cdm, i na razie Costa Cam - atak Mertens / Icardi, a dalej będę kombinował w miarę potrzeby. Dzięki za pomoc, jutro zaczynam zakupy ( ͡º ͜ʖ͡º)