Wpis z mikrobloga

@Obi343: zależy co siada i co spotykasz, jak spotykasz sporo controlnych warlocków to bierzesz priesta, jak spotykasz jade to chwytasz aggro, jak jest sporo aggro, a jest to bierzesz aggro/murlock paladyna, jak #!$%@? Ciebie meta to bierzesz higlandera i spokojnie lecisz, ale tempo rogue także jest spoko :)
  • Odpowiedz
@dante60-3: Żonglerka deckami po spotkaniu konkretnego archetypu trzy razy jest jakkolwiek głupia, dlatego pytam o zarys mety na ten moment. Aggro pal do tej pory 27-6, ale podejrzewam, że wraz z rangami ten procent będzie spadał.
  • Odpowiedz
@Obi343: Głupie jest pytanie co jest mocniejsze, bo obecnie tempo rogue, aggro/murlock paladyn, cube warlock, chociaż teraz częściej grywany jest ten bardziej controlny, czy to higlander/dragon priest są na tym samym poziomie. Każdym z tych decków dojdziesz do legendy, dojdziesz także jade druidem, czy to innym aggro, ale trzeba czytać mete, a nie gdybać jaki jest zarys. Nie napisałem, abyś ten swój deck zmieniał trzy razy co trzy gry, trzy
  • Odpowiedz
@dante60-3: Wybacz, nie chciałem, żebyś poczuł się dotknięty ad personam, widziałem już po prostu wielokrotnie herezje dot. ,,zmian pod mete'', które kończyły się taką właśnie żąglerką. Zdaję też sobie sprawę z faktu, że wszystkie wymienione przez Ciebie decki ze spokojem dojdą do legendy. Ba - do legendy dojdziesz nawet Weasle Priestem, tylko nie widzę sensu trzymać się czegoś, czym można, skoro można łatwiej.
  • Odpowiedz