Wpis z mikrobloga

M 23 Trójmiasto

Zgłoszenie nr 177 z dnia 2018-01-19 16:21:44

Imię: M
Wiek: 23
Miejscowość: Trójmiasto
Kim jestem?
Od ponad 10 lat mieszkam w Trójmieście, ponad połowę swojego życia poświęciłem muzyce, zbieg różnych okoliczności spowodował, że nie było możliwości tego kontynuować i na razie sobie odpuściłem, może kiedyś do tego powrócę :) Aktualnie kończę studia, aktualna praca sprawia mi przyjemność więc jest całkiem nieźle.

Jestem raczej introwertykiem, nie przepadam za dużymi imprezami, wolę się spotkać w mniejszym gronie znajomych.

Jestem niezły w byciu słuchaczem, podczas spotkań ze znajomymi rzucę często jakąś uwagę albo żart rozbrajający wszystkich ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wygląd
185cm, 87kg, chucherkiem nie jestem, wiadomo- zawsze mogłoby być lepiej. Kiedyś nosiłem okulary, od kilku lat szkła kontaktowe. Co do wyglądu, pewnie zabrzmi to banalnie, ale ciężko jest mówić o sobie bo nigdy nie będę obiektywny, kiedyś usłyszałem że jestem podobny do Ricky'ego Gervaisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do ubioru to mam fazy przejściowe, rok temu dzień w dzień chodziłem w koszulach, ostatnio raczej jeansy + bluza. Za jakiś czas pewnie znowu to się zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Pomimo tego, że znaczną część czasu w pracy spędzam za kółkiem, to i tak nie mam tego dosyć, uwielbiam jeździć samochodem, czasem po prostu jadę przed siebie bez celu i mapy, odkrywać nowe miejsca. Ostatnio próbuje to rozwijać, zacząłem się trochę bawić w szukanie skarbów- geocaching.

A tak poza tym to standardowo- seriale. Zacząłem oglądać pełno seriali, nie mam czasu ich skończyć, przez kilka miesięcy zrobiło się trochę zaległości.

Oprócz tego staram się być na bieżąco ze wszystkim co jest w kinie, zainwestowałem w kartę Unlimited do CC- jestem tam regularnym gościem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś sporo grałem w gry, w ostatnich dwóch latach dużo mniej, połączenie braku czasu i coraz słabszych produkcji. Ostatnio prawie wyłącznie gry online- znajomości zrodzone z gier mają jednak swój urok ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Ale to tak jak wyżej, od czasu do czasu.

Czego oczekuję?
Szukam kogoś bardziej otwartego niż ja sam jestem. Może trochę liczę na to że pod wpływem drugiej osoby zmienię się i nawiązywanie relacji z innymi ludźmi będzie przychodziło mi łatwiej. Nie jestem stuprocentowym piwniczniakiem- raczej nie mam problemu z rozmową z ludźmi, głównie chodzi tu o budowanie od zera nowych relacji, okazywanie uczuć.

Oczekuje szczerości od samego początku- nie toleruje kłamstwa, bo to po prostu nie prowadzi do niczego.

Co do wyglądu nie mam jakichś rygorystycznych preferencji. Nie będę ukrywał, osoby ze znaczącą nadwagą nie są w moim typie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień dla mnie to taki, po którym oboje będziemy mieli poczucie dobrze wykorzystanego czasu.

Szczerze mówiąc nie ma znaczenia co będziemy robili, jestem zdania że jeżeli naprawdę nam na kimś zależy to niezależnie od tego co robimy każda chwila powinna być idealna- bo inaczej bycie razem mija się z celem. Wiadomo, że w praktyce nie jest to w 100% możliwe, ale do tego powinniśmy wszyscy dążyć.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub- nie mówię kategorycznie nie, jestem zdania że lepiej poczekać i zobaczyć jak to będzie- "wyjdzie w praniu". Jeżeli już to raczej cywilny.

Dzieci- kiedyś pewnie tak, aktualnie według mnie nie jestem jeszcze na to gotowy

Alkohol- piwo czy coś mocniejszego ze znajomymi, samemu jeszcze mi się nie zdarzyło

Papierosy- nie palę i wolałbym żeby druga połówka też nie paliła

Narkotyki- nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - M 23 Trójmiasto

Zgłoszenie nr 177 z dnia 2018-01-19 16:21:44

Imię:...

źródło: comment_tb0wS1WZyDurDxKlsToZkdPqg2mVzT34.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz