Wpis z mikrobloga

Ale fajnie. Właśnie dostałem maila z Amazon.de że moje zamówienie z 4 sierpnia na Shin Megami Tensei 4 Apocalypse na #3ds zostanie zrealizowane między 8.02 a 13.03.
Trochę szkoda że tak późno, bo tak chciałem pograć w tą część że kupiłem na allegro sam kart z grą I jestem już w połowie. Cena w sumie atrakcyjna bo niecałe 20euro za kawał fajnego turowego RPG.
Swoją drogą, orientuje się ktoś dlaczego starszy
Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked

Kosztuje 80euro? Trochę dużo..

#smt #shinmegamitensei
  • 5
@gumis112211: Trzeba znać SMT4 przed graniem Apocalypse? Słyszałem, że Apocalypse jest dużo bardziej "przyjazny" dla gracza bo SMT4 niektóre rozwiązania miał słabe, jak np brak nazw dzielnic czy miast (nie pamiętam dokładnie) i NPC od niektórych questów respili się skryptowo nie wiadomo gdzie, przez co w cholerę czasu trzeba było poświęcić na szukanie ich w grze. Było to związane bodajże z jakimiś wydarzeniami, na które można było trafić poprzez wybór odpowiednich
@rzeznikmocy nie musisz znać smt4 żeby grać w apocalypse. W smt4 grasz po prostu bohaterami których spotykasz w apocalypse I są oni tam już szeroko znani więc jak grałeś w 4 to sobie myślisz "to ja ich prowadziłem".
No i możesz zaimportować save z 4 do apo.

Apocalypse ma na mapie nazwy dzielnic i oznaczenia twojego celu. Ma kilka usprawnień. W 4 generalnie nie wiesz gdzie masz iść jezelo nie znasz topografii