Wpis z mikrobloga

Paweł 26 Gdańsk

Zgłoszenie nr 59 z dnia 2018-01-14 19:26:25

Imię: Paweł
Wiek: 26
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
W Gdańsku mieszkam od niedawna i zastanawiam się nad osiedleniem na stałe. Pracuję dla tutejszego korpo, które jest wbrew pozorom bardzo fajne i lubię tą (tę?) pracę.
Po kilku dniach spędzonych ze mną kolega powiedział - "człowiekiem wielu słów to ty nie jesteś". Czasem mam przebłyski, ale przeważnie nie lubię small-talku i nie wychodzi mi to. Lubię rozmawiać z ludźmi którzy mnie ciekawią i dają czas na zabranie głosu. W dużej grupie zazwyczaj wychodzę na milczka.
Wolę pojawiać się w popularnych miejscach w niepopularnym czasie. Lubię robić coś wedle własnego pomysłu. Wakacje "full inclusive" spędzone na szczycie sezonu w Egipcie byłyby dla mnie koszmarem...ale na jakieś Kanary w styczniu chętnie bym się wybrał.
Nie mam wrażenia, abym wyróżniał się z tłumu czymś szczególnym. Jak jest potrzeba to zamieniam się w Janusza i żyję po januszowemu.

Wygląd
Wzrost 182, waga 70-75. Lekki zarost - meszek na policzkach, na brodzie i okolicach bardziej podkreślony. Gęba nie aż taka zła, jakieś zainteresowanie płci przeciwnej jest.
Muskulatura średnia - dół lepszy, góra na poziomie pierwszoroczniaka z siłowni, czyli nie suchoklates i nie sześciopak.

Styl - kolory czarny/grafitowy/szary/granatowy. Bez stylu "streetwear".
Krój ubioru dopasowany, ale nie obcisły.

Zainteresowania
Rower dużo dla mnie znaczy. Zawodowo interesują mnie technologie webowe.
Czasami są jakieś dodatkowe odchyły. Wszystko legalne.

Czego oczekuję?
Z charakteru nie zniosę jedynie nadpobudliwego szybkiego gadania. Docenię wiele cech, ale najważniejsze żeby miała jakiś pomysł na siebie i swoją przyszłość. Bez tego ani rusz. Dobrze by była aktywna fizycznie, aby spędzać razem więcej czasu.
Z wyglądu Mirabele które mnie interesują to takie które nie mają fioła na punkcie swojego wyglądu. Delikatne podkreślenie urody i minimalistyczny kobiecy ubiór mi się podoba. Nie oznacza to jednak, że ma chodzić w byle czym, nie dbać o siebie i nie malować jeśli chce :) Budową ciała pasująca do mnie, co nie znaczy że taka sama.
Słowiańskie (myszowate, mysi blond) włosy bardzo mi się podobają.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Z rana wspólne przeciąganie się w łóżku, na śniadanie jajecznica z cebulo. Potem pojechalibyśmy rowerami na luźną plażę i grali w coś/grzali na słońcu. Jeśli nie mamy nic w lodówce, to zjemy na mieście i wracamy do domu pod prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem chwila dla samego siebie, a wieczorem wspólne bytowanie na kanapie z zajęciami które obydwoje lubimy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - cywilny, skromny
Dzieci - tak
Papierosy - nigdy
Alkohol - sporadycznie, bez wódki i alkoholi kolorowych

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz
źródło: comment_iJvhE45XPaTxcyPrSXdoT4qiYEDuhAM3.jpg
  • 4