Wpis z mikrobloga

Michał 25 Gdańsk

Zgłoszenie nr 115 z dnia 2018-01-15 19:40:52

Imię: Michał
Wiek: 25
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
Trochę śmieszek, trochę pyszałek. Dużo dystansu i poczucia humoru, lubię poznawać nowe rzeczy, szukać wrażeń, cieszyć się życiem i dobrze się bawić. Wydaję za dużo na głupoty, ale za to robię dobrą kawę.

Wygląd
182cm, za gruby, ćwiczę, kiedyś będę jak Henry Cavill. Nie cierpię koszulek ze śmiesznymi napisami, spodenek 3/4 i butów trekkingowych na co dzień. Nasłuchałem się uszatego blogera ale nie wymieniłem jeszcze garderoby :)

Zainteresowania
Muzyka zawsze i wszędzie, większość gatunków od jazzu po minimal techno. Lubię sztukę, malarstwo, architekturę, rzeźbę i fotografię (kolekcjonuję albumy, samemu czasem próbuję uchwycić coś ciekawego). Lubię kiedy coś jest dla mnie nowe, zmusza mnie do myślenia i konfrontacji z samym sobą. Uwielbiam gotować, ale muszę mieć z kim i dla kogo. Mam zdecydowanie za dużo herbat w ładnych blaszanych pudełkach. Lubię mieć bałagan w głowie i porządek wokół siebie.

Czego oczekuję?
Opowiedz mi o swojej pasji i pokaż coś ciekawego.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Piątek wieczór, wpadasz do mnie, luźny before, lekka muzyka, śmiejemy się. Wyjazd na miasto, odwiedzamy pub, gra jakaś lokalna kapela, dwa drinki, bijemy brawo i nas nie ma, lawirujemy między kamienicami, przed północą lądujemy na miejscu, stocznia, dok, dobre techno, szczęśliwi ludzie, skaczemy do rana. Powrót z buta wraz ze słońcem, bolą nogi. Śpimy długo, pachnąca kawa, świeże bułki, Nina Simone, przeciągasz się, dobry film, inteligentna rozmowa. Wspólne zakupy, świeża bazylia, gorąca patelnia, pachnie, na twoim pośladku odcisk ręki z mąki, gotowe, jesteśmy pełni, leżymy, czas się ruszyć. Plaża? Kino? Wystawa? Łóżko? Gdzie nam będzie lepiej.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci jeśli się polubimy.
Alkohol i używki rozsądnie, mama nie musi wiedzieć.

Mam 2 kieliszki i dobre wino.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Michał 25 Gdańsk

Zgłoszenie nr 115 z dnia 2018-01-15 19:40:52

Imię...

źródło: comment_GOFMDwhLFIPGq6wzOOcyvngOJx9FaQQ7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz