Wpis z mikrobloga

Piotrek 29 Warszawa, ale mógłbym się przeprowadzić :)

Zgłoszenie nr 109 z dnia 2018-01-15 18:45:28

Imię: Piotrek
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa, ale mógłbym się przeprowadzić :)
Kim jestem?
Jestem typowym gościem, który wyszedł z tzw. bloków. ;) Mając 17 lat wyprowadziłem się z rodzinnego domu, zwiedziłem trochę świata pracując to tu, to tam, po czym wróciłem do ojczyzny. Zrobiłem studia, żeby przestać być ulicznikiem i poszerzyć horyzonty. ;) Popracowałem chwile w zawodzie, ale stwierdziłem, że to jednak nie dla mnie. Zacząłem testować gry i tak się w wkręciłem w testy, że teraz zajmuję się szeroko pojętym QA wszystkiego ;)

Wygląd
176cm wzrostu. Kiedyś byłem blondynem, ale z racji tego, że niewiele już mi zostało włosów - fryzure mam na Kojaka ;) Lubie streetwear i przeważnie tak się noszę. Od dłuższego czasu mam raczej przeciętna budowę ciała, ale planuje wrócić do formy w najbliższym czasie (work in progress). Teraz ważę jakieś 76kg.

Zainteresowania
Dosyć szerokie spektrum. Moją największą pasją są gry komputerowe. Wszystko zaczęło się od NESa, kiedy miałem 3 lata, a później było już z górki. ;) Obecnie gram głownie na PC-ecie, Nintendo Switch i PS4. Jak się coś dzieje z moimi gadżetami raczej sam naprawiam, więc mam w sobie krztynę złotej rączki (jak odpale tutorial na youtube XD) Oprócz tego słucham przerażającej ilości muzyki, raczej gatunki tzw. czarne, czyli rap, soul, funk, jazz, czasami nawet jakieś R&B, ale nie pogardzę też inną, jeśli tylko jest dobra :) Mam też gramofon i wciąż rosnącą kolekcje winyli na chłodne, jesienne i zimowe wieczory. Czasami z kolegami spotykamy się, żeby "ponawijąć na wolno" i lubię sobie pośpiewać, choć kiepsko mi to wychodzi ;) Lubię dobrą książkę (sporo czytam), film i serial (ostatnio głównie na Netflixie - Punisher, Stranger Things, Luke Cage, etc.). Poza tym interesuję się filozofią, polityką, historią i szeroko pojętą technologią. Z racji wykształcenie lubię dobrą dyskusję, o ile nie polega ona na przekrzykiwaniu się. Podobno nieźle gotuję. Lubie poznawać nowe rzeczy i miejsca.

Czego oczekuję?
Otwarty umysł, duże poczucie humoru (lubię np Ricka i Morty'iego XD ) i szczerość to w zasadzie moje jedyne oczekiwania Dodatkowym atutem będzie jakaś wspólna zajawka. ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Może to być zarówno spontaniczny wyjazd, jak i leniwy dzień na kanapie/w łóżku z padem w ręku albo przed telewizorem :) Na pewno się dogadamy :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - kiedyś na pewno, raczej cywilny, ale może mnie namówisz i na kościelny jeśli będzie Ci mocno zależeć. Tylko na przaśne wesele nie dam się namówić.
Dzieci - kiedyś nie chciałem, z wiekiem doszedłem do wniosku, że na pewno tak :)
Używki - pije raczej dla smaku niż stanu upojenia, wolę zielone szyszki :) Raczej stronie od innych narkotyków od dłuższego czasu.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa, ale moglbym sie przeprowadzic :) < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Piotrek 29 Warszawa, ale mógłbym się przeprowadzić :)

Zgłoszenie nr...

źródło: comment_PsyrekyRPXFTfSsTVbpktv9FV3mVX2lt.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz