Wpis z mikrobloga

@Agrinez: Ja zaryzykowałem (pod względem pójścia w czystego androida) i wziąłem A1. Brakuje mi kilku rzeczy z MIUI, ale ogólnie jestem zadowolony, mogę polecić ten telefonik
  • Odpowiedz
@qbicone: Faktycznie, no póki co u mnie jest ok, może nie liczyć małych problemów z bluetooth - czasami urządzenia, pomimo udanego połączenia, działają dopiero po zrestartowaniu telefonu. Poza tym nic złego się nie dzieje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Agrinez Lepszy tylko aparat bo reszta jest to samo, ten sam procek snapdragon. Tez tak stwierdziłem i dodatkowo nie podobał mi się czysty android, jakiś taki pstrokaty z tymi kolorami i ikonami. Jeśli masz jescze jakieś pytania to chętnie pomogę :)
  • Odpowiedz
@cincin27: Póki co mój telefon nie widzi niczego nowego, do Oreo zaktualizowałem z tydzień temu, a poprawki bezpieczeństwa mam z 1 grudnia. Może też nie wszystkim na raz udostępniają nową wersję.
  • Odpowiedz
  • 1
@Agrinez chiny jeśli chcesz zaoszczędzić i masz czas czekać na przesyłkę ale wtedy nie masz gwarancji w pl. Polska - MiSpot - swojego od nich brałem poprzez allegro, lub Proline.
  • Odpowiedz