Wpis z mikrobloga

#dogecoin #kryptowaluty #piesel

1. Czy Wam też portfel tak wolno się synchronizuje i przy synchronizacji procek chodzi prawie na maksymalnej wydajności? Niby pobrane 17 GB a dalej pozostało 4 lata i 2 tygodnie. Laptop huczy jak kiedyś przy kopaniu procesorem ;) Wiem ,że są inne metody ale ja chce mieć cały pełny portfel na dysku.
2. Czy mając na drugim komputerze zsynchronizowany portfel mogę też wysyłać a nie tylko pobierać "bloki"? np. po sieci lokalnej
3. Myślicie ,że dogecoin to nieprzypadkowy wzrost tylko tak zwana pompa? Zwykłe nakręcanie informacji i inwestowanie ,żeby wartość waluty wzrosła i sprzedać z zyskiem?
4. Kiedy w końcu nasze pieseły urosną i będziemy milionerami? Jakieś przewidywania?( ͡° ͜ʖ ͡°)
lastad - #dogecoin #kryptowaluty #piesel 

1. Czy Wam też portfel tak wolno się syn...

źródło: comment_cdNE8ORXM5s1dyB1Sf1Mf2VZ3VXdyimq.jpg

Pobierz
  • 10
via Android
  • 0
@rybeczka Kiedyś miałem połowę monet w portfelu online a połowę w tradycyjnym. Na cala stronę bylo włamanie i nie odzyskałem piesełow. Nigdy więcej online.
@lastad: Zobacz co jest, przelej potem na papierowy portfel najwyżej.
Będzie prawdopodobnie lekka pompka za dwa dni, bo będzie chiński rok psa i ludzie na fali będą się tym hypować. Pieseły tak prędko nie urosną jeśli rynek nie będzie rósł, reddit nie traktuje tej waluty jako inwestycje (poczytaj o ich "kursie" 1 doge = 1 doge) a walutę dla beki i napiwków, deweloperzy nie planują dalszego rozwoju bo jak pisali "wszystko
@Nxtp: Niby tak ale bitcoina też nie traktowali poważnie a urósł i to sporo. Myślę ,że to jest takie głupie ,że może wypalić dodatkowo bloki do rozbicia nie są skończone. Też nie rozumiem co tutaj rozwijać? Bitcoina też chyba nie rozwijali tylko aktualizowali portfele itd. co dzieje się też w dogecoinie. Chcieli zmian to podzielili bitcoina i tyle.
@lastad: Wszyscy są zgodni że ten rynek jest w pytę nieprzewidywalny, bywają dnie gdzie którejś krypto #!$%@? i nagle robi 100 i wincyj procent. Ogólnie z updatami po wprowadzeniu nowości media gadają -> ludzie się zaczynają interesować -> kurs w górę. Nie chodzi o aktualizacje, chodzi o to żeby gadali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzuciłem portfolio na 4 krypto do wakacji, w czerwcu wyjmuje bez względu na
via Android
  • 0
@Nxtp Dzięki za informacje. Ten chiński nowy rok faktycznie może zamieszkać bo Chińczycy wierzą w takie rzeczy ale to dopiero 17 lutego prawda?
@lastad a faktycznie, źle przeczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To za miesiąc. Nie wiem czy wierzą, reddit podjarkę łapie już od początku stycznia, także jeśli już coś się podzieje, to na bank na ten nowy rok.
via Android
  • 0
@Nxtp Doczytałem i chiński rok zaczyna się niedługo i cale celebrowanie ktore troche trwa a Chińczycy maja wolne. Oficjalnie nowy rok wskakuje 17 lutego. Też się jaram ( ͡º ͜ʖ͡º)