Wpis z mikrobloga

@Arkatch: W sensie, że piszę o ludziach, którzy nie istnieją? Przecież każda dyskusja o narkotykach opiera się na argumentach, że to ograniczanie wolności i zabierania ludziom prawa o decydowania o sobie. Że nikogo ćpając się poza sobą nie krzywdzi.
A do małżeństw homoseksualnych nawet po dzisiejszych postach widać jaki ma stosunek, zresztą prawica się z tym nie kryje.
Gdzie więc chochoł?
  • Odpowiedz
Narkotyki a komu tym szkodzę, dlaczego zakazane?

Homoseksualne małżeństwa? Uuu nigdy się na to nie zgodzę!


@DylematyMoralne: Niezła manipulacja.
To pierwsze to zakaz. To drugie to przywilej - nikt nie zakazuje związków homoseksualnych bez małżeństwa funkcjonujących jak heteroseksualne konkubinaty.
  • Odpowiedz
@DylematyMoralne: Jeśli chodzi o to, "kto z kim i w jakich pozycjach", to nikt nikomu zaglądać do łóżka nie ma prawa. Jeśli jednak chodzi o instytucję małżeństwa, to jest to już coś co wykracza poza ramy "wolnoć Tomku w swoim domku". Jest to przywilej dla ludzi chcących stworzyć podstawową komórkę społeczną jaką jest rodzina. Nie jest to przywilej dla każdego "bo ja i moim kumple z sauny się lubimy, to
  • Odpowiedz
@Arkatch: 'My'- nigdzie nie napisałem, że reprezentuje jakoś lewicę. Przypisałem poglądy? Sami sobie przypisali. Przecież to są oficjalne wykopowe poglądy prawaka. Nie zgadza się? Czyli twierdzisz, że prawica wykopowa nie jest za legalizacją i przeciw małżeństwom homoseksualnym?

To pierwsze to zakaz. To drugie to przywilej

Gdzie w definicji małżeństwa cywilnego jest określone przywilejem? W Polsce jest nakaz małżeństwa dwóch osób o różnych płciach, czyli de facto zakaz innych. Nie różni się
  • Odpowiedz
Twierdzę, że każdy człowiek ma zróżnicowane poglądy.


@Arkatch: Zgadza się jeżeli chodzi o sumę wszystkich poglądów. Ale to nie prawda jeżeli chodzi o poszczególne konkretne kwestie. Bo w takiej kwestii jak legalizacja narkotyków lub niektórych narkotyków poglądy grupy mogą być podobne albo nawet takie same. I specjalnie dobrałem bardzo charakterystyczne dla wykopowej prawicy poglądy. Jeżeli by nie było żadnych wspólnych cech i poglądów grupy, to w ogóle by nie można o
  • Odpowiedz
Z puli poglądów wybrałeś kilka które ci pasowały i stworzyłeś prawaka.


@Arkatch: Wybrałem te które mi pasowały ale to tylko część całej charakterystyki. Dlaczego mam omawiać całość? Dobrałem te, które właśnie wydają mi się sprzeczne i niespójne. Dlaczego nie mogę tak robić?

Mogłeś się wysilić troszkę i znaleźć człowieka o takich poglądach, tak to bym się nie przyczepił

Dlaczego miałbym podawać konkretne osoby, skoro nie chcę tutaj z konkretnymi osobami tutaj
  • Odpowiedz
Według mnie nie ma czegoś jak wykopowa prawica czy lewica. Do każdego człowieka staram się podchodzić indywidualnie


@Arkatch: O #!$%@? to pisz od razu i nie zabieraj czasu. Piszesz, że lewica i prawica w ogóle nie istniej. Człowieku to od razu to zaznacz i nie trać mojego czasu. Kasuje wszystkie twoje bezsensowne i niszczące dyskusję przez spam wpisy.
  • Odpowiedz