Wpis z mikrobloga

Wypuściliśmy napisy do S02E06
opensubtitles

Poprawka, bo z rozpędu wrzuciłem angielskie XD

Bezpośredniego linka nie wrzucam, bo komuś się nie podoba i zgłasza nie wiem za co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wybaczcie jakość i tempo w tym tygodniu, ale słabo z czasem bardzo...
Pozdro!
#gtnapisy #thegrandtour
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ktoś chce oglądnąć TGT online z napisami, to pobierze sobie torrenta, zrobi konto tu https://www.seedr.cc/?r=936308, wyśle torrenta, pobierze mu się w 3 sek i kliknie na pobrany film. Można tam dodać napisy z opensubtitles bez pobierania na dysk. Mój reflink da wam 500mb, czyli łącznie 2.5 GB, czyli HD i coś lepszego wejdzie.
  • Odpowiedz
  • 9
a licencje bbc masz?


@Felonious_Gru jak już, to od Amazona. Grand Tour produkuje Amazon nie BBC.

Sugerujesz piractwo? Napisy są tworzone przez nas samych, poświęcamy swój wolny czas i umiejętności. Ta autorska praca - nie zwykle kopiuj/wklej z angielskiego. Wiele tekstów wymaga przełożenia w inny sposób, tak aby były zrozumiałe albo śmieszne po polsku.
Chociażby w tym tygodniu jeden z prezenterów wspomniał o serialu "The Man in the High Castle", co zmieniliśmy na "Koronę Królów" - dzięki temu jego tekst będzie bardziej zrozumiały dla polskich
  • Odpowiedz
  • 2
@Felonious_Gru orzecznictwo w tym temacie, jak i innych internetowych sprawach jest niejednolite :)

Do piractwa nie zachęcamy, zobacz na opis tagu #gtnapisy. Ale co zrobić, jeśli są ludzie, którzy chcą płacić za oglądanie TGT, a ma Amazonie nie ma polskich napisów? Dla nich są te napisy, nic z nich nie mamy, a pomagamy paru osobom.

To ty zgłaszałeś poprzedni wpis? ;)
  • Odpowiedz