Wpis z mikrobloga

Nigdy nie modowałem stalkera ( ͡° ʖ̯ ͡°) Polecacie jakieś mody z dużą ilością contentu? Najlepiej do SoC lub Zewu Prypeci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#stalker
  • 7
  • Odpowiedz
@jakruk: w sumie wszystko poza fabuła. Od groma przedmiotów inne zachowanie anomalii (#!$%@? jak szalone) mutanty są o wiele groźniejsze i silniejsze, pieniądze trudniej sie zdobywa a npce wala banie z kilometra. Bronie są bardziej zabójcze. Pisać można by godzinami, ale ostrzegam że jak sie łatwo irytujesz to nie dla ciebie bo z tym modem gra jest o wiele trudniejsza.
  • Odpowiedz
@jakruk: do SoCa jest priboy story on dodaje nowa fabułę jako wojskowy, a do CC to grałem w fraction wara. Tych co nie znam to nie będe polecał ;D
  • Odpowiedz
@jakruk: Właśnie dzisiaj ściągnąłem Call of Chernobyl do Zewu Prypeci. Jest on o tyle dobry, że mieści się w innym folderze i nie ingeruje we "właściwy" Zew, tzn. to teraz tak jakby dwie oddzielne gry. To taki duży freeplay z możliwością dołączenia, na samym początku, do różnych frakcji. Jakaś tam linia fabularna i questy jednak są ;)
Do moda tego dostępnych jest sporo addonów, czyli kolejnych modyfikacji modów. Właśnie pobrałem addona
  • Odpowiedz