Wpis z mikrobloga

  • 91
Siema. Krótki wpis bo chce się pochwalić kolejnym sukcesem. Dziś po wielu perypetiach otworzyli mi konto w banku xd Wcześniej latalem po bankach i każdy chciał proof of adress inny niż NiN a ja tego nie miałem. Bo rachunku tu żadnego nie mam za prąd czy wodę a by wziąć tel na abonament potrzeba konta w banku, którego otworzyć nie mogłem bo nie miałem rachunku xd i koło się zamykalo ^^. Tak czy inaczej kumpel w pracy polecił mi Nat West. W Środę wziąłem się tam zarejestrowałem napisali standardowo o dokumenty (Id i jakiś rachunek) to Dowód wrzuciłem i w rachunki dałem @sorek umowa za chatę. No i dziś przyszło info ze konto otwarte i za parę dni dostane kartę do konta xD. W końcu się udało, bo ułatwi mi to zdecydowanie życie :-) Ps: Byłem dziś na małych zakupach bo musiałem trochę chemii kupić i na zdjęciu macie co można kupić za godzinę gownopracy tutaj. #kurakbarnsley #kurakberlin
kurakao - Siema. Krótki wpis bo chce się pochwalić kolejnym sukcesem. Dziś po wielu p...

źródło: comment_3TKc5mt0ygTS8ebuHXYwbvva4JvKm7m1.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@TrebuniTutek: Słodyczy jem bardzo mało , ostatnio coś słodkiego to jadłem w grudniu i była to tabliczka czekolady :) Nie mniej co do wagi to lecę w dół. W 14 miesięcy schudłem 20 kilo :)
  • Odpowiedz
  • 0
Kupa chemii plus cukier. A napisz ile za godzinę pracy kupisz dobrego mięsa i zdrowych warzyw nie z marketu?
  • Odpowiedz