Wpis z mikrobloga

Ten 1 epizod miał więcej treści, fabuły i emocji niż wszystkie odcinki Beksy Diabełka.


@mishek: Chyba oglądaliśmy różne pierwsze odcinki VEG. Puszczali jakiś inny na zamkniętym pokazie? Bo ten, który ja widziałem był miałki i bez polotu. Audiowizualnie ledwo powyżej przeciętnej.
  • Odpowiedz
Audiowizualnie ledwo powyżej przeciętnej.


@Agnaktor: A może sobie tak odpal odcinek w wyższej rozdzielczości? Najlepsze graficznie anime sezonu to dla ciebie "ledwo powyżej przeciętnej"? Nawet jak na bait, to i tak mogłeś wymyślić coś lepszego. A może tak ci się spodobał diabełek że teraz chcesz odbić piłeczkę?
Przed chwilą czytałem twój komentarz pod innym wpisem o Violet. Zaczynam mieć wrażenie że zwyczajnie trollujesz.
  • Odpowiedz
A może sobie tak odpal odcinek w wyższej rozdzielczości?


@mishek: Jest jakaś wyższa niż 1080p na Netliksie? Devilman według mnie lepszy pod każdym względem, ale samo VEG nie jest jakieś szczególne. Sam przypadkiem nie chciałeś żeby poklepać Cię po pleckach za to, że wolisz VEG po jednym odcinku od DM:C po całości? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czego oczekiwałeś nawiązując bez powodu do tego tytułu?
  • Odpowiedz
@mishek: nie ma to jak porównywać naturalistyczny horror/film akcji o pruciu flaków demonom z cukierkowo-pastelowym feelsowym dramatem o tym czym jest miłość, które są zrobione w zupełnie innych stylistykach i są zupełnie o czym innym, tylko dlatego, że mają podobne daty premiery

poza tym ja czułem całkiem dużo emocji 2 części devilmana w związku z rodziną Makimurów, ale kto co lubi, jednak audiowizualnie Devilman jest bardzo dobry, po prostu używa
  • Odpowiedz
@Agnaktor: Nie potrzebuję żadnego poklepywania. Wyrażam opinię, porównuję, oceniam. Bo mogę. Bo od tego jest tag #anime. Bo przy okazji zachwytu VE okazuję brak zrozumienia dla pozytywnego oceniania DC. Bo DC jest dla mnie bezmyślną sieczką bazującą na przemocy i erotyce. W której żaden bohater nie podejmuje logicznych decyzji, a w dziurach fabularnych można składować odpady nuklearne bez obawy o otoczenie.
@Garindor: Fakt że te
  • Odpowiedz
@Agnaktor:

Audiowizualnie ledwo powyżej przeciętnej

??? Przecież ta bajka jest ładniejsza niż kinówki od KyoAni :D Co nie zmienia faktu, że jak na razie Violet jest mocno przehajpowana.
  • Odpowiedz
: Nie potrzebuję żadnego poklepywania. Wyrażam opinię, porównuję, oceniam. Bo mogę. Bo od tego jest tag #anime. Bo przy okazji zachwytu VE okazuję brak zrozumienia dla pozytywnego oceniania DC


@mishek: Niby możesz, ale jaki jest sens porównywania dwóch różnych gatunków?
Ponadto piszesz

Gigguk i Pewdiepie zrobili filmiki w których chwalą Devilman Crybaby. Widocznie jeszcze nie
  • Odpowiedz