Wpis z mikrobloga

Dlatego nienawidzę tego miasta xD #szczecin w pigułce.
Sprawdzam tramwaj w jakdojade żeby zorientować się czy zdążę coś zjeść przed autobusem mającym zawiesc mnie na pociąg. Ok, powinienem zdążyć wziąć KFC na wynos.
Lecę do tego KFC. Kolejka na 10 osób, oczywiście komuś płatność kartą nie chce przejść. Ale jest, udało się. Biorę grandera za 20 zł na wynos i sru na przystanek, po czym jadę na mój właściwy przystanek (przesiadka). Jakdojade na spółkę z miasten Szczecin robi mnie w #!$%@? (bo po co podawać prawdziwe informacje). Nie ma takiego autobusu. Pani w kiosku prawie mnie zabiła za to, ze chce kupić bilet. Przynajmniej wyglądała jakby chciała. No nic, nastepny autobus za 15 minut, a nóż się uda wsiąść w pociąg. Siadam, odpakowuję tę kanapkę z KFC, biorę gryza. #!$%@?. Surowe mięso w panierce. I to nie, ze niedosmażone tylko surowe. Ląduje do kosza. #!$%@? się, więc idę chociaż zjeść pączka. "Poproszę z czekoladą". Znowu wzrok ekspedientki jakby to przeze mnie zarabiała 1200 brutto. Wychodzę, gryzę tego paczka. Pusty w środku. Potem jeszcze wdepnąłem w gówno.
#!$%@? Szczecin.
kened332 - Dlatego nienawidzę tego miasta xD #szczecin w pigułce.
Sprawdzam tramwaj ...

źródło: comment_dKhDNEM90B4CtiNOtV07ZQHNI5r9349F.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@kened332 słabo Ci ta historyjka wyszła. Po pierwsze to z Rodla masz tramwaj nr 3 który jedzie na dworzec i jest co 3 minuty. Po drugiej to na dworcu jest kfc. Z takim ogarnięciem to wątpię czy byś się w Ciechocinku odnalazł
  • Odpowiedz