Wpis z mikrobloga

Ale tak od strony statystycznej. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jesteśmy jednymi z tysięcy górali traktujących swoich klientów jak gówno, któryś z tych tysięcy klientów się #!$%@? i spróbuje zrobić z tego #afera w internecie, ta afera się przebije z tysięcy innych afer w necie na skalę ogólnopolską, a na koniec gdy wszystko zaczęło przycichać niechcący nie zakończymy rozmowy telefonicznej (którą druga strona przypadkiem nagrywała) a my w tle wściekli odgłosem zarzynanej Grażyny pokazujemy jak bardzo nie wykazujemy jakiejkolwiek skruchy - co ląduje na YT i potęguje przycichające zamieszanie xD Przecież to szansa jak wygrać w lotka 2 razy pod rząd i zostać zgwałconym przez jednorożca xD
Karma to dziwka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#willakarpatia #karma
  • 5
@dr_Klotz: Karma karmą, pomimo tak głośnego rozgłosu początkowych wydarzeń nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji oraz w żaden sposób nie widzi w tym swojej winy. Inna sprawa, ze tego typu zachowania to nie jest jednostkowy przypadek, lecz dzieje się to od kilku lat (nie wiadomo, czy wtedy opinie również nie były kasowane). Takich przedsiębiorców rynek zazwyczaj weryfikuje tylko w jeden sposób - bankructwem.

Ale spodobało mi się Twoje porównanie do
Karma karmą, pomimo tak głośnego rozgłosu początkowych wydarzeń nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji


@MrPickles: Eeeee tam, przesadzasz. Klientów znajdzie zawsze, co najwyżej nie będą się do nie zgłaszać sami przez neta, a przez naganianie osób które przyjechały w tatry bez rezerwacji licząc na znalezienie wolnego pokoju. Za rok o tym nie będzie nikt pamiętał.

Poza tym to, że Kryśka ma przerośnięte ego, to nie znaczy, że teraz znerwicowana nie
@dr_Klotz: No nie wiem, jak dla mnie, trochę pokraczne rozumowanie. Mnie, gdyby w ogóle rozważać tę konkretną lokalizację, definitywnie odstrasza publikowanie zdj. z monitoringu. No, chyba że potrzebna byłaby mi kasa z zadośćuczynienia XD Ale teraz to się będę pewnie pilnować, więc niech nikt nie liczy na łatwy zarobek.

najwyżej nie będą się do nie zgłaszać sami przez neta, a przez naganianie osób które przyjechały w tatry bez rezerwacji

Widzisz, sam
kotelnica - @dr_Klotz: No nie wiem, jak dla mnie, trochę pokraczne rozumowanie. Mnie,...