Wpis z mikrobloga

Oszust pozostanie oszustem taka prawda!!. Nie chwaląc się jako pierwszy dałem mu donate, było to na początku jego kariery kiedy na twichu oglądało go 10 osób. Pamiętam ten dzień jakby był wczoraj siedziałem z ziomkiem "Cyganem" na tsie i mówię pa jaki ziomek po banucie biega. Kolega mówi że go zna bo grał kiedyś z nim na starej tibi, ja wtedy myślę no #!$%@? dam na ten cel wkoncu to 5 zł tylko. Dodam że celem była pompka, szczerze ciekawilo mi czy taki grubas da radę zrobić pompke, więc wpaliclem. I co wielkie G grubas nawet nie podziękowal ani nie spełnił celu.Juz wtedy pokazał jakim jest oszustem
#trustory #danielmagical #grubyoszust #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@Azarog: Brednie, grubas wtedy nie był gruby. Wręcz był normalnej a nawet wątłej postury. Jeszcze w kwietniu sie trzymał. Bo potrafił jako tako zrobic tą swiece. Potem sie sspasł. Wiec nie gadaj glupot
  • Odpowiedz
@Rakky: A więc tak, po pierwsze co dla Ciebie oznacza gruby? bo dla mnie wtedy był gruby natomiast teraz jest spasiony ;). Po drugie o którym kwietniu mówimy bo z tego co mi się wydaje ty mówisz o 2016 r natomiast ja odnoszę się do PIERWSZYCH STREAMOW na których był guzik, ozek.
  • Odpowiedz
@Azarog: Kolego, mamy 2018 rok jakbyś zapomniał. A mówie o Kwietniu 2017. Wteyd jeszcze wygladał normalnie. A Twich był z 3 lata temu, to juz wgl był normalny bo wtedy jeszcze grał w klubie z tego co kojarzę
  • Odpowiedz