Wpis z mikrobloga

Zamówiłem pod koniec grudnia kość RAM od #nixago i od tamtej pory zero odzewu, gdy próbuję się dowiedzieć czy wysłali paczkę. Wymieniliśmy na początku kilka zdań w wiadomościach na Wykopie (byłem zainteresowany zakupem jednego akcesorium). Próbowałem się dodzwonić - nie ma połączenia. Wysłałem maile na 2 różne adresy - zero odpowiedzi. Na Wykopie pisałem kilka razy - zero reakcji. Wcześniej dostałem jeszcze gwarancję, że paczka zostanie wysłana w poprzednim tygodniu, ale nadal nie otrzymałem maila z informacją od InPostu z numerem przesyłki. Czy jest tu ktoś kto zamawiał od nich, a może same Nixago w końcu odpowie?

Wołam tag #rozdajo bo ich ostatnia aktywność była pod tym właśnie tagiem i może ktoś coś będzie wiedział.
  • 31
@BayHarborButcher: ja zamówiłem i zapłaciłem 2.01.2018 za ps4pro z grą gtSport 1399,- PLN i do dziś ani produktu ani pieniędzy....w najmniejszym skrócie napisze tak : formularz tzw. zwrotu wysłany 2 dni temu na 2 maile...oczywiścieżadnych potwierdzeń czegokolwiek...jestem na łączach z tzw. szefem , który obiecuje przelew w dniu dzisiejszym, że jutro będą na moim koncie środki...szkoda bo moje dziecko od tygodnia płacze...moja żona nerwowo wysiada...na maile nie odpowiadają...nic...głucho....ja chce tylko swoje
@BayHarborButcher: nie jestem nikim z tych co podałeś...ani botem ani trolem.....nie znam się na tych forach...pierwszy raz mi się to zdarzyło...zacząłem szukać w necie informacji i napotkałem to forum.....napisałem co mnie się zdarzyło...jestem z Poznania i nawet byłem u nich w punkcie odbioru towaru....siedziała sobie dziewczynka , która nic nie wiedziała ale chociaż podała nr do szefa...otrzymałeś potwierdzenie...to już coś ale to nie pieniądze
@BayHarborButcher: a wydają się taką porządną firmą...i na fb i tu....strona ładna...ceny super.....aktualizują ofertę....właśnie ofertę to mają chyba tylko na obrazkach....hmmmm.....dlaczego takie rzeczy odwalają.